دفاعIBM از رایانه‌های مک در مقابل ویندوزی‌ها

IBMاولین بار در سال ۲۰۱۵ به کارمندانش امکان داد تا از ویندوز به مک مهاجرت کنند

دفاعIBM از رایانه‌های مک در مقابل ویندوزی‌ها

آی.بی.ام اولین بار در سال ۲۰۱۵ به کارمندانش امکان داد تا از ویندوز به مک مهاجرت کنند، و حالا از قدیمی‌ترین موسسات فناوری دنیا جایگزینی رایانه های مک به جای رایانه.های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز را آغاز کرده است.شرکت آی.بی.ام از قدیمی‌ترین موسسات فناوری دنیا جایگزینی رایانه‌های مک به جای رایانه‌های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز را آغاز کرده، زیرا معتقد است مک سیستم‌عامل بهتری است.

 آی.بی.ام می‌گوید از این طریق صرفه‌جویی مالی قابل توجهی خواهد داشت که رقم آن به ازای هر رایانه در یک بازه زمانی چهارساله به ۵۳۵ دلار افزایش می‌یابد.فلچر پروین معاون ارشد امور کاری آی.بی.ام با اشاره به این مطالب در کنفرانس Jamf Nation User افزود که بسیاری از ۹۰ هزار کارمند آی.بی.ام از رایانه.های مجهز به سیستم‌عامل ویندوز به رایانه‌های مک ساخت اپل مهاجرت کرده‌اند. در حالی که در سال ۲۰۱۵ تعداد این افراد تنها ۳۰ هزار نفر بود، حالا تعداد آن‌ها به ۶۰ هزار نفر افزایش یافته است.


در حال حاضر رایانه‌های مک به استاندارد کاری در ژاپن مبدل شده‌اند و استفاده از ویندوز در این کشور یک استثناست. دسترسی به نرم‌افزارهای بهتر و متنوع تر و عرضه به‌روزرسانی‌های مناسب تر هم از جمله دلایل این تصمیم است. فلچر مدعی شده که با استفاده از مک، میزان دخالت درمحیط کار با رایانه‌ها برای مدیریت آن تا ۱۰۴ بار در سال کمتر خواهد بود.وقتی آی.بی.ام اولین بار در سال ۲۰۱۵ به کارمندانش امکان داد تا از ویندوز به مک مهاجرت کنند، ۷۳ درصد از این افراد از طرح مذکور استقبال کردند و حالا به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم نهایی را در این زمینه گرفته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب