بروزرسانی macOS 10.12.1 در مک اپ استور عرضه شد

شرکت اپل به طور رسمی بروزرسانی macOS 10.12.1 را برای کاربران macOS Sierra عرضه کرده است.

بروزرسانی macOS 10.12.1 در مک اپ استور عرضه شد

شرکت اپل به طور رسمی بروزرسانی macOS 10.12.1 را برای کاربران macOS Sierra عرضه کرده است. آخرین بروزرسانی نرم افزاری مک از طریق مک اپ استور قابل دانلود است، نسخه بتای این بروزرسانی تا پیش از این تنها در اختیار توسعه دهندگان و کاربرانی بود که نسخه‌های بتا را تست می‌کنند. اولین بروزرسانی macOS Sierra دو روز مانده به برگزاری کنفرانس "Hello again" اپل عرضه شده است. این کنفرانس روز 5 شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد و اپل به صورت خاص روی کامپیوترهای جدید مک خود متمرکز خواهد بود.

 این بروزرسانی جدید به صورت خاص امنیت و اعتبار دستگاه‌های مک را برای کاربران افزایش می دهد. مطابق با توضیحاتی که اپل درباره این بروزرسانی ارایه کرده است (تصویر پایین)، اکنون امنیت و ثبات مرورگر سافاری، قابلیت اعتماد به ویژگی Auto Unlock با اپل واچ و سازگاری مایکروسافت آفیس در زمان استفاده از iCloud Desktop و Documents افزایش یافته است.در نسخه قبل زمانی که کاربر از Universal Clipboard برای ارسال متن استفاده می‌کرد، مشکلاتی به وجود می آید که اکنون این مشکلات حل شده‌اند. مشکل دیگری که مانع از بروزرسانی Mail در زمان استفاده از حساب Microsoft Exchange می‌شد نیز حل شده است. کاربران اکنون یک آلبوم هوشمند خودکار نیز در بخش Photos در اختیار دارند که مخصوص تصاویری است که با افکت بوکه با استفاده از آیفون 7 پلاس گرفته شده‌اند.

 اپل علاوه بر macOS 10.12.1، بروزرسانی های دیگری را نیز شامل نسخه watchOS 3.1، tvOS 10.0.1 و iOS 10.1 با قابلیت Portrait Mode برای آیفون 7 پلاس عرضه کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب