دلایل غیبت هازارد و بنزما در لیست توپ طلا

نشریه معتبر فرانس فوتبال دلیل قرار نگرفتن نام ادن هازارد، وینگر توانمند بلژیکی و کریم بنزما در بین 30 بازیکن معرفی شده را توضیح داد.

دلایل غیبت هازارد و بنزما در لیست توپ طلا

"، دیشب نام 30 نامزد نهایی دریافت توپ طلا معرفی شد؛ در حالیکه غیبت بازیکنانی مثل هازارد، اوزیل، بنزما و الکسیس سانچز تعجب بسیاری از کارشناسان را برانگیخته است. قرار است برخلاف سال های گذشته، در پایان سال میلادی نام بهترین بازیکن جهان و برنده توپ طلا اعلام شود. فرانس فوتبال خطاب به هزارد نوشته است: «اگر تنها نام یک نفر دیگر را می توانستیم اعلام کنیم، نام ادان هازارد را معرفی می کردیم. نبودن نام این بازیکن در بین بازیکنان اعلام شده شاید کمی دور از قواعد باشد. بعد از کسب جایگاه 22 در سال 2013، رده 21 در سال 2014 و رتبه 8 در سال گذشته، هازارد باید همه چیز را از نو آغاز کند.» این نشریه همچنین در رابطه با غیبت بنزما نوشت: «ما می دانیم که کریم بنزما به دلایلی مسابقات یورو را از دست داد و غیبت در مهم ترین تورنمنت برگزار شده در سال جاری، عامل اصلی غیبت او در لیست اعلام شده بوده است.»

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب