ژاوی از حساسیت جدال مورینیو – گواردیولا گفت

ژاوی، هافبک سابق بارسلونا ضمن تمجید از پپ گواردیولا اذعان داشت که دیدار سختی در انتظار دو تیم پرقدرت شهر منچستر خواهد بود.

ژاوی از حساسیت جدال مورینیو – گواردیولا گفت

، فردا شب و در چارچوب جام اتحادیه انگلیس، دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد که روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری نمی کنند به مصاف هم خواهند رفت. شرایط گواردیولا و سیتیزن ها: "هر دو سرمربی تمایل زیادی به پیروز شدن در این مسابقه دارند و من فکر نمی کنم هیچ کدام از آنها این بازی را جدی نگیرند. گواردیولا نگران شرایط تیمش نیست زیرا چنین شخصیتی ندارد. اما باید اعتراف کرد که او نیز قطعا به خاطر نتایج اخیر تیمش خوشحال نیست و می تواند پیروزی در برابر رقیب بزرگی مثل یونایتد، دوباره در شرایط آرمانی چند هفته قبل قرار بگیرد. گواردیولا همچنین قصد دارد اولین جام خود با سیتی را به دست آورد پس حتما پیروزی در این دیدار برای او مهم خواهد بود. علیرغم از دست امتیازاتی در هفته های اخیر، من باز هم او و تیمش را شانس اول قهرمانی در لیگ برتر سال جاری می دانم". شرایط مورینیو و منچستریونایتد: "با توجه به غیبت در مسابقات برون مرزی، تمام تمرکز مورینیو و تیمش روی مسابقات داخلی خواهد بود. به نظر من آنها توانایی فتح لیگ برتر را ندارند و به همین دلیل حساب زیادی روی دیگر جامهای فوتبال جزیره کرده اند. شاید تیم مورینیو باز هم به بازیکنان جدیدی احتیاج داشته باشد اما در حال حاضر هدف اصلی آنها بازگشت به لیگ قهرمانان است، جایی که منچستریونایتد به آن تعلق دارد".

منبع :

مطالب مرتبط ...
پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب