بهترین‌های لیگ هلند،گوچی درخشید

هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر هلند در شرایطی به پایان رسید که هیرنفین همچنان به شگفتی سازی‌های خود ادامه داد و با برتری مقابل هیراکلس توانست در جایگاه سوم جدول بایستد.

بهترین‌های لیگ هلند،گوچی درخشید

 موفقیتی که درخشش مهاجم ایرانی آبی های شهر هیرنفین در آن نقش به سزایی ایفا کرد و باعث شد تا هر روز بر میزان محبوبیت رضا قوچان نژاد نزد طرفداران این باشگاه افزایش پیدا کند. گوچی در بازی یکشنبه شب اگرچه در امر گلزنی موفق نبود اما نمایش درخشان این مهاجم ریزنقش و سرعتی در خط حمله با پاس گل سوم و تاثیرگذاری مستقیم روی گل اول تکمیل شد تا قوچان نژاد یکی از بهترین بازیکنان تیمش لقب بگیرد. اما درخشش گوچی این بار در سایه گلزنی سم لارسن مهاجم سوئدی گم شد تا زوج قوچان نژاد در خط حمله هیرنفین به جای مهاجم ایرانی در جمع پنج کاندیدای بهترین بازیکن هفته هلند قرار بگیرد. قوچان نژاد در فصل جاری با 4 گل زده و دو پاس گل جزو سه بازیکن تاثیرگذار تیمش لقب گرفته اما یکشنبه شب پاس دیدنی او به لارسن که منجر به گل سوم هیرنفین شد مهاجم سوئدی را در بین پنج بازیکن برتر هفته قرارداد تا استریپل سرمربی باشگاه نیز به تمجید از مهاجم ایرانی پرداخته و از خودگذشتگی گوچی را یکی از دلایل اصلی موفقیت مثلث خط حمله اش در این فصل نامید.کارشناسان فوتبال هلند هر هفته بعد از اتمام بازی ها اقدام به معرفی پنج بازیکن برتر می کنند تا با نظرخواهی از فوتبالدوستان این کشور بهترین بازیکن انتخاب شود که این بار قرعه به نام سم لارسن افتاد تا با یک گل و یک پاس گل در جدال هیرنفین با هیراکلس شانس انتخاب شدن به عنوان برترین بازیکن هفته را پیدا کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی