یاران گوچی محبوب‌تر از یاران جهانبخش

با گذشت 10 هفته از رقابت‌های این فصل لیگ برتر هلند، فدراسیون فوتبال این کشور رده بندی پرطرفدارترین تیم‌های فصل را اعلام کرد.

، بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی فدراسیون فوتبال هلند و مسئولان برگزاری لیگ فوتبال این کشور، باشگاه فاینورد صدرنشین کنونی رقابت ها، بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده و محبوب ترین تیم معرفی شد تا بالاتر از آژاکس و آیندهوون در جدول قرار بگیرد. فاینوردی ها با میانگین 47500 نفر تماشاگر در هر بازی خانگی این عنوان را به خود اختصاص دادند؛ در حالی که آژاکس با 47416 نفر در جایگاه دوم و آیندهوون با 33760 نفر در جایگاه سوم محبوب ترین ها قرار گرفتند.در میان تیم های حاضر در این فصل لیگ اردیویسه، دو باشگاه هیرنفین و آلکمار با در اختیار داشتن دو ستاره ملی پوش ایرانی توانستند جایگاه خوبی برای خود در جدول به دست بیاورند تا جایی که یاران گوچی محبوب تر از یاران جهانبخش معرفی شدند. هیرنفین با معدل 21286 نفر رتبه پنجم پرتماشاگرترین تیم های هلند را به خود اختصاص داد و آلکمار نیز با در اختیار داشتن جهانبخش با میانگین 14168 نفر تماشاگر در ورزشگاه آفاس جایگاه هشتم رده بندی محبوب ترین های هلند را در اختیار گرفت.نکته جالب این که در فوتبال هلند هم شاهد برگزاری بازی هایی با تعداد تماشگر دو تا سه هزار نفر مثل خیلی از بازی های ایران هستیم تا جایی که اکسلسیور، کم تماشاگرین تیم فصل جاری اردیویسه هلند با ثبت رکورد 3895 نفر در دیدارهای خانگی شد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب