اسنپدراگون 830 کوالکوم در سایت واردات و صادرات هند ثبت شد

شاید یکی از ویژگی هایی که گلکسی اس 7 سامسونگ را متمایز می‌کند و دارندگان این گوشی می‌توانند با وجود آن به دارندگان سایر گوشی‌ها فخرفروشی کنند، برخورداری این گوشی از چیپست اسنپدراگون 820 کوالکوم باشد

اسنپدراگون 830 کوالکوم در سایت واردات و صادرات هند ثبت شد

شاید یکی از ویژگی هایی که گلکسی اس 7 سامسونگ را متمایز می کند و دارندگان این گوشی می توانند با وجود آن به دارندگان سایر گوشی ها فخرفروشی کنند، برخورداری این گوشی از چیپست اسنپدراگون 820 کوالکوم باشد. اما عضو جدیدتر خانواده اسنپدراگون، یعنی اسنپدراگون 830، با شماره مدل MSM8998 نیز در راه است، چیپستی که گفته می شود از قابلیت هایی به مراتب پیشرفته تر برخوردار است.
حالا که صحبت از این شماره مدل به میان آمد، بد نیست بدانید که این شماره در فهرست سایت صادرات و واردات هند، زوبا، دیده شده است. این وبسایت هر آنچه به کشور وارد و یا از آن خارج شود را رصد می کند. اسنپدراگون 830 به همراه نمونه اولیه از محصولی با 4 گیگ رم LPDDR4 و 64 گیگابایت فضای حافظه داخلی از آمریکا به کشور هند وارد شده است. شایعاتی نیز به گوش می رسد که کوالکوم قصد دارد مدل MSM8998 را با نام اسنپدراگون835 خطاب کند، اما هنوز شواهد کافی برای تایید این شایعه در دست نیست.

گفته می شود سامسونگ در نیمی از گلکسی اس 8 و اس 8 اج های خود از اسنپدراگون 830 استفاده خواهد کرد. همانطور که مطلعید در گلکسی اس 7 و اس 7 اج عرضه شده در تمامی بازارها غیر از آمریکا و چین از اگزینوس 8890 استفاده شده است و فقط در دو کشور نامبرده فوق، سامسونگ از تراشه اسنپدراگون 820 استفاده کرد.

ارزش هر تراشه و دستگاه نمونه ارسالی به هند معادل 1541 دلار برآورد شده است. از 12 سپتامبر تا 6 اکتبر سال جاری 80 واحد از دستگاه مورد نظر در این کشور تحویل داده شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب