نینتندو: منتظر ویژگی‌های بیشتری از کنسول نینتندو سوییچ باشید

هفته‌ی گذشته کنسول جدید نینتندو به صورت رسمی معرفی شد و ویژگی‌های از این کنسول نیز به نمایش گذاشته شد.

نینتندو: منتظر ویژگی‌های بیشتری از کنسول نینتندو سوییچ باشید

هفته‌ی گذشته کنسول جدید نینتندو به صورت رسمی معرفی شد و ویژگی‌های از این کنسول نیز به نمایش گذاشته شد. اما اگر با وجود این ویژگی‌ها هنوز تحت تاثیر قرار نگرفته‌اید،‌ این پایان کار نخواهد بود چرا که نینتندو اعلام کرده است که در آینده ویژگی‌های جالبی از کنسول نینتندو سوییچ را به نمایش خواهد گذاشت.

یکی از اعضای کمپانی نینتندو اخیرا در مصاحبه‌ای با وال‌ استریت ژورنال اعلام کرده است که تنها بخشی از ویژگی‌های این کنسول به نمایش گذاشته شده است و در آینده‌ باید منتظر جزییات بیشتری از سوی نینتندو باشیم. همچنین بر اساس گزارشی که اوایل این هفته منتشر شد، نینتندو قصد دارد قیمت و جزییات سخت‌افزاری این کنسول را در سال ۲۰۱۷ اعلام کند.

با معرفی کنسول نینتندو سوییچ، ارزش سهام کمپانی نینتندو بیش از یک میلیارد دلار افزایش پیدا کرد اما با گذشت چند روز قیمت هر سهم این کمپانی ۶/۵ درصد کاهش داشته است. برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که کنسول نینتندو سوییچ نمی‌تواند مخاطبان زیادی را جذب کند و همین عامل را دلیل اصلی کاهش ارزش سهام نینتندو می‌دانند. در سال ۲۰۱۱ نیز با معرفی کنسول Wii U ارزش سهام نینتندو ۵ درصد کاهش پیدا کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب