پهپادی که کپی طرح‌های شما را بر روی بوم نقاشی می‌کشد

در طول چند ماه گذشته، شاهد انجام کارهای فوق العاده عجیب و جالبی توسط پهپادها بوده ایم. به طوری که آن‌ها در حال تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره ما هستند

پهپادی که کپی طرح‌های شما را بر روی بوم نقاشی می‌کشد

در طول چند ماه گذشته، شاهد انجام کارهای فوق العاده عجیب و جالبی توسط پهپادها بوده ایم. به طوری که آن ها در حال تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره ما هستند و جای خود را کاملاٌ پیدا کرده اند. چه پهپادهایی که می توانند ویدیو را به صورت زنده استریم کنند و یا پهپادهایی که به سلاح قدرتمندی چون شعله افکن متصل هستند. به نظر می رسد که با روند موجود، هر ماه شاهد پهپادی تازه با قابلیتی خاص و جالب خواهیم بود.

اما چیزی که تا کنون واقعاً دیده نشده بود، پهپادی است که می تواند نقاشی بکشد. ممکن است که کمی خنده دار و یا عجیب غریب به نظر برسد، اما دانشجویان گروه اینترفیس های آزمایشگاه های رسانه ای دانشگاه ماساچوست، با ایده خلاقانه خود، ماشین پرنده ای را ساخته اند که توانایی ترسیم طرح های شما را دارد.

دانشجویان MIT یک دوربین را به پهپادی که قابلیت ثبت لحظه ای ضربات قلم که توسط کاربر ایجاد می شوند را دارد، متصل کرده اند که اطلاعات آن بعداً توسط خود پهپاد کپی می شود تا بتواند طرح مورد نظر را بر روی بوم نقاشی ترسیم کند.

البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که طرح های این پهپاد عالی و بدون نقص نیستند و فقط یک نسخه کپی شده از نقاشی هستند که انسان ها با قلم هماهنگ شده با آن، روی بوم می کشند. دور از انتظار نیست که در آینده ای نزدیک بتوانیم شاهد برگزاری نمایشگاه های نقاشی و آثار هنری پهپادها باشیم!

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب