تلاش سایت TripAdvisor برای مقابله با حیوان‌آزاری

سایت TripAdvisor یکی از مشهورترین سایت‌ها برای یافتن محل‌های اقامتی و تفریحی، رستوران‌ها و ... است.

تلاش سایت TripAdvisor برای مقابله با حیوان‌آزاری

سایت TripAdvisor  یکی از مشهورترین سایت‌ها برای یافتن محل‌های اقامتی و تفریحی، رستوران‌ها و ... است. این سایت همچنین بهترین مکان برای خرید بلیت موزه‌ها، مراکز دیدنی هم بوده ولی حالا تصمیم گرفته که از این پس دیگر بلیت مراکزی که در آن حیوانات نگهداری می‌شوند را نفروشد. این محدودیت شامل مراکزی که در آن حیوانات به حالت دست آموز مورد بازی یا نمایش قرار می‌گیرند هم می‌شود. مثلا فیل‌سواری، شیردادن به ببرها و شنا با دلفین‌ها شامل این محدودیت خواهد شد. این سایت قرار است این محدودیت را از ابتدای سال 2017 به اجرا بگذارد.

مدیرعامل TripAdvisor  میگوید که در سیاست‌های رزرو این سایت مشهور تلاش برای بهبود شرایط سلامت و استاندارهای امنیتی حیوانات در اولویت قرار گرفته است. وی در عین حال گفته که مراکز نمایشی و تفریحی حیوانات به طور کل از سایت TripAdvisor  حذف نخواهد شد چراکه بسیاری از نظرات کاربران مثبت یا منفی در صفحات آن مراکز وجود دارد. گروه‌های حامی حقوق حیوانات تلاش بسیاری را برای متقاعد کردن سایت‌هایی چون TripAdvisor  برای مقابله با مراکزی که در آنها حیوانات مورد آزار قرار می‌گیرد انجام داده‌اند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک (بخش دوم )فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : سیاوش فارسی