جدیدترین مدل سری 6 بی‌ام‌و GT سال 2018 وارد بازار می‌شود

عمر خودروی بی‌ام‌و 5 از سری GT به‌پایان رسید و قرار است به‌زودی شاهد رونمایی و معرفی یک مدل لوکس‌تر و اسپورتی یعنی مدل 6 از سری GT باشیم.

جدیدترین مدل سری 6 بی‌ام‌و GT سال 2018 وارد بازار می‌شود

عمر خودروی بی‌ام‌و 5 از سری GT به‌پایان رسید و قرار است به‌زودی شاهد رونمایی و معرفی یک مدل لوکس‌تر و اسپورتی یعنی مدل 6 از سری GT باشیم.همان‌طور که در بالا گفته شد بی‌ام‌و به‌زودی از خودروی مدل 6 از سری GT رونمایی می‌کند. مدل قبلی یعنی بی‌ام‌و 5 سری Gran Turismo به‌ناحق مورد انتقاد قرار گرفت و حتی در برخی مواقع میزان انتقادات بیشتر از حد معقول و منطقی بود. طبق خبرهای منتشره؛ مدل جدید بی‌ام‌و در سال 2018 میلادی وارد بازار می‌شود.

اگر بخواهیم به اولین نسل این خودرو نگاهی داشته باشیم؛ طراحی؛ فاصله زیاد بین دو محور و موقعیت صندلی بالا از جمله مواردی بوده که همواره مورد انتقاد قرار گرفته است. اما قرار است بی‌ام‌و در مدل جدید پکیج کلی را با هارمونی بیشتری طراحی کند.افراد بخش طراحی X-Tomi تصمیم گرفتند تا قبل از معرفی رسمی این خودرو و مشاهده عکس‌های آن؛ خودشان دست به‌کار شوند و حدس بزنند که مدل جدید چه شکلی دارد. این حدس و گمان در خصوص هر دو مدل معمولی و M-version صورت گرفت.

جدیدترین مدل سری 6 بی‌ام‌و GT سال 2018 وارد بازار می‌شود

بدون شک؛ بیشتر این طراحی‌‌ها از سدان سری 5 که به‌تازگی رونمایی شد؛ الهام گرفته شده است. انتظار می‌رود خودروی 6 از سری Gran Turismo هویت خودش را داشته باشد و شکل و شمایل آن کاملا مستقل باشد. خط‌های لوکس‌تر که برازنده نام GT‌ است در مدل بعدی حتما دیده می‌شود.علاوه بر آن‌؛ خودروی بعدی بی‌ام‌و نسبت به مدل فعلی زیباتر خواهد بود؛ اما حتما برخی از طراحی‌های مهم مدل‌های فعلی در مدل جدید تزریق می‌شود.مدل‌های جدید Premium GT بین 620d تا 640d برای مدل گازی و 630i تا 640i برای مدل بنزینی خواهد بود و مدل 640x Drive تنها مدلی است که برای بازار آمریکا درنظر گرفته شده است.

اما طراحی داخلی آن به همان مدل‌های کلاسیک وفادار خواهد ماند؛ اسپورتی و طراحی برتر؛ هرچند که حس جدیدی در آن دمیده خواهد شد. انتظار می‌رود که داشبورد مدل بعدی طراحی کاملا جدیدی داشته باشد؛ صفحه‌نمایش LCD آن ساده و آزاد باشد و خیلی از ویژگی‌های مهمی که در مدل‌های رده بالا مانند سری 7 دیده می‌شود؛ در این مدل‌ها نیز استفاده شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب