صعود بی‌دردسر ژاپن به جام جهانی جوانان

تیم ملی جوانان ژاپن موفق شد با نتیجه ای پُر گل، تاجیکستان را شکست دهد و به عنوان سومین تیم آسیایی جواز حضور در جام جهانی را کسب کند

صعود بی‌دردسر ژاپن به جام جهانی جوانان

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا امروز پیگیری شد که در نخستین بازی تیم‌های ژاپن و تاجیکستان از ساعت 16:45 در ورزشگاه ملی منامه بحرین مقابل هم قرار گرفتند.


ژاپن که با کسب 7 امتیاز و صدرنشینی در گروه C به جمع هشت تیم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافته بود، امروز هم موفق شد با زدن 2 گل در هر نیمه و نتیجه قاطع 4 بر 0 تاجیکستان را مغلوب کند و پس از عربستان و ویتنام که روز گذشته صعودشان را به جام جهانی قطعی کرده بودند، به عنوان سومین تیم آسیایی لقب بگیرد که جواز حضور در این بازی‌ها را یافته است.


پیروزی ژاپن مقابل تاجیکستان آنها را در مرحله نیمه نهایی حریف ویتنام (که دیروز برابر بحرین میزبان 1 بر 0 به برتری رسید)، کرده است.


در آخرین بازی این مرحله تیم‌های جوانان ایران و ازبکستان از ساعت 19:45 امشب در ورزشگاه خلیفه منامه به مصاف هم خواهند رفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب