صعود بی‌دردسر ژاپن به جام جهانی جوانان

تیم ملی جوانان ژاپن موفق شد با نتیجه ای پُر گل، تاجیکستان را شکست دهد و به عنوان سومین تیم آسیایی جواز حضور در جام جهانی را کسب کند

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا امروز پیگیری شد که در نخستین بازی تیم‌های ژاپن و تاجیکستان از ساعت 16:45 در ورزشگاه ملی منامه بحرین مقابل هم قرار گرفتند.


ژاپن که با کسب 7 امتیاز و صدرنشینی در گروه C به جمع هشت تیم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافته بود، امروز هم موفق شد با زدن 2 گل در هر نیمه و نتیجه قاطع 4 بر 0 تاجیکستان را مغلوب کند و پس از عربستان و ویتنام که روز گذشته صعودشان را به جام جهانی قطعی کرده بودند، به عنوان سومین تیم آسیایی لقب بگیرد که جواز حضور در این بازی‌ها را یافته است.


پیروزی ژاپن مقابل تاجیکستان آنها را در مرحله نیمه نهایی حریف ویتنام (که دیروز برابر بحرین میزبان 1 بر 0 به برتری رسید)، کرده است.


در آخرین بازی این مرحله تیم‌های جوانان ایران و ازبکستان از ساعت 19:45 امشب در ورزشگاه خلیفه منامه به مصاف هم خواهند رفت.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب