بوفون هنوز هم یکی از بهترین گلرهای دنیاست

سامی خدیرا، هافبک آلمانی یوونتوس، تاکید کرد که بوفون در 38 سالگی هم یکی از بهترین سنگربان‌های فوتبال جهان است.

بوفون هنوز هم یکی از بهترین گلرهای دنیاست

با توجه به چند اشتباه از سوی بوفون در فصل جاری، کمی انتقادات از او افزایش یافته است؛ اما خدیرا معتقد است که او هنوز هم می تواند درون دروازه یوونتوس به درخشش خود ادامه دهد.

 

خدیرا گفت: «انتقادات از بوفون موضوع خیلی عجیبی نیست و در مورد همه قهرمان های بزرگ دنیای فوتبال رخ می دهد. این موضوع زمانی که کریس رونالدو هم موفق به گلزنی نشود، وجود دارد و اگر خطای کوچکی از بوفون سر بزند، سیل انتقادات به سمت او سرازیر می شود.

 

 

 

 

بوفون هنوز هم یکی از بهترین سنگربانان دنیای فوتبال است و نباید خیلی به صحبت هایی که در رابطه با او می شود توجه کرد؛ زیرا این موضوع جزو تفکیک ناپذیری از دنیای فوتبال به حساب می آید.»

 

خدیرا در رابطه با شرایط یوونتوس گفت: «فتح لیگ قهرمانان، بزرگ ترین رویای همه اعضای تیم به حساب می آید؛ اما کار سختی پیش روی ما قرار دارد؛ زیرا تعداد زیادی تیم در اروپا هستند که چنین آرزویی دارند. هنوز در ابتدای راه و مرحله گروهی قرار داریم و روند مسابقات از مرحله حذفی و ماه مارچ جدی تر خواهد شد. تمام تلاش ما، فتح لیگ قهرمانان در فصل جاری است».

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب