بدترین شروع اتلتیکو مادرید با سیمئونه

تیم تحت هدایت دیگو سیمئونه در این فصل تا هفته نهم بدترین آمار خود را در چهار فصل اخیر به ثبت رسانده است.

بدترین شروع اتلتیکو مادرید با سیمئونه

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رقابت‌ در لالیگا خیلی نزدیک است و تیم‌های اول تا ششم، اختلاف امتیاز زیادی ندارند. به همین خاطر تیم‌ها بیشتر تحت فشار هستند.

اتلتیکومادرید دیروز (یکشنبه) با شکست یک بر صفر برابر سویا از صدر جدول به رتبه پنجم سقوط کرد. این نخستین شکست‌ مادریدی ها بود. آن ها همچنین در سه بازی این فصل برابر حریفانشان متوقف شدند و تنها پنج پیروزی کسب کردند.

قرمز و سیفدپوشان با 18 امتیاز پس از رئال‌ مادرید، سویا، بارسلونا و ویارئال، در جایگاه پنجم قرار دارند. این بدترین آمار به ثبت رسیده اتلتیکو از زمان حضور سیمئونه روی نیمکت این تیم است. در ادامه به عملکرد اتلتیکوی سیمئونه تا هفته‌ نهم لالیگا در چهار فصل اخیر اشاره می‌شود.

فصل 12 – 2012، 25 امتیاز

فصل 14 – 2013، 24 امتیاز

فصل 15 – 2014، 20 امتیاز

فصل 16 – 2015، 19 امتیاز

این جدول نشان می‌دهد در هر فصل، اتلتیکوی سیمئونه سیر نزولی داشته است اما با توجه به امتیازاتی که دیگر تیم‌های برتر لالیگا در این فصل از دست دادند، قرمز و سفیدپوشان تنها سه امتیاز با صدر جدول فاصله دارند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب