نیمار بازیکنی که بیشترین خطا رویش انجام شده است

در فصل جاری و در لیگ فوتبال اسپانیا، بیشترین خطا روی نیمار، مهاجم بارسلونا انجام شده است.

نیمار بازیکنی که بیشترین خطا رویش انجام شده است

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، شنبه هفته‌ جاری در دیدار والنسیا و بارسلونا هنگامی که انسو پرس، روی آندرس اینیستا خطا کرد، لوییس انریکه (سرمربی بارسلونا) به این موضوع واکنش نشان داد و گفت‌: خطای واضحی بود اما داور به بازیکن حریف کارت زرد نشان نداد. اینیستا به خاطر این خطا از بازی بیرون رفت و تا دو ماه نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

هفته‌ گذشته نیز در دیدار بارسا و منچسترسیتی، سیلوا خطای بدی را روی جراد پیکه انجام داد. با وجود این اتفاقات، باشگاه بارسلونا هنوز نسبت به این اتفاقات به طور رسمی اعتراض نکرده است.

کاتالان‌ها احساس می کنند بازیکنان تیم های حریف برابرشان  با خشونت بازی می‌کنند. آمار نیز این موضوع را ثابت می‌کند. نیمار بازیکنی است که در لالیگا بیشترین خطا رویش انجام شده است. او در هفت بازی که به میدان رفته است، بازیکنان حریف 35 خطا روی او انجام دادند. یعنی در هر بازی پنج خطا. متوقف کردن نیمار سخت است چون او بهترین دریبل‌زن لالیگاست و تاکنون 68 دریبل موفق را به ثبت رسانده است. آبی‌اناری‌ها در 9 بازی این فصل با 146 خطا روبرو شدند. یعنی تقریبا در هر بازی 16.2 خطا. از طرفی اتلتیکومادرید با میانگین 12.62 و رئال‌ مادرید 13.62 فاصله زیادی با آبی‌اناری‌ها دارند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب