رقابت حساس مدعیان در ارومیه و آمل

هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه ۵ آبان ماه با انجام ۶ دیدار پیگیری خواهد شد که مدعیان در شهرهای ارومیه و آمل به مصاف یکدیگر می‌روند.

رقابت حساس مدعیان در ارومیه و آمل

 هفته دوم سی‌امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران روز چهارشنبه هفته جاری با ۶ دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ارومیه، تبریز، آمل و اردکان پیگیری خواهد شد.

تیم پارسه تهران که در پایان هفته نخست به دلیل باخت فنی نماینده ورامین در صدر جدول قرار گرفت، در نخستین مسابقه هفته دوم و از ساعت ۱۵:۳۰ در خانه والیبال تهران میزبان هاوش گنبد خواهد بود.

نماینده گنبد در هفته نخست در اردکان سه بر یک مغلوب خاتم شد و این هفته در تهران برای کسب نخستین برد به میدان می رود، اما فرهاد نفرزاده و شاگردانش نیز برای ماندن در صدر جدول نیاز به پیروزی سه بر صفر برابر این تیم دارند.

تیم والیبال بانک سرمایه مدافع عنوان قهرمانی و قهرمان سال ۲۰۱۶ آسیا در هفته دوم لیگ برتر در سالن غدیر ارومیه میهمان شهرداری این شهر خواهد بود. بانک سرمایه در هفته نخست موفق به شکست سه بر صفر نماینده تبریز در تهران شد و در رتبه دوم جدول قرار گرفت. این تیم در این هفته مسابقه بسیار حساس و دشواری در ارومیه خواهد داشت.

از سوی دیگر شاگردان تراویسا سرمربی صربستانی الاصل شهرداری ارومیه نیز در نخستین جدال خانگی در لیگ برتر به میدان می روند و باید انتظار تماشاگران متعصب این شهر را برآورده کنند. اما تیم بانک سرمایه با هدایت مصطفی کارخانه به راحتی به تیم های دیگر امتیاز نمی دهد، بنابر این مسابقه دو تیم شهرداری ارومیه و بانک سرمایه می تواند یکی از زیباترین دیدارهای هفته دوم لیگ برتر والیبال شود.

تیم والیبال کاله مازندران در هفته دوم لیگ برتر در سالن پیامبر اعظم شهر آمل میزبان پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت‌هاست. پیکانی ها در هفته نخست موفق به شکست سه بر یک شهرداری ارومیه شدند و در رتبه چهارم جدول قرار گرفتند. پیکان در هفته دوم یکی از دیدارهای حساس را برگزار می کند.

از سوی دیگر کاله مازندران که در هفته نخست و در دیدار خانگی مغلوب سازمان عمران شهرداری ساری شده بود، در هفته دوم به دنبال اثبات توانایی خود با هدایت بهروز عطایی خواهد بود.

تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته دوم لیگ برتر نخستین میزبانی خود در فصل جاری را در سالن شهید اقدمی این شهر تجربه خواهد کرد. شاگردان عادل بناکار سرمربی تیم شهرداری تبریز در این مسابقه میزبان تیم شهرداری اراک هستند که نخستین تجربه لیگ برتری خود را سپری می کند.

شهرداری اراک در هفته نخست سه بر دو مغلوب سایپا شد و یک امتیاز کسب کرد و در جایگاه هفتم جدول قرار گرفت، اما نماینده تبریز سه برصفر مغلوب بانک سرمایه شد و بدون امتیاز در جایگاه یازدهم جدول است.

تیم خاتم اردکان در دومین دیدار خانگی خود و در پنجمین مسابقه هفته دوم لیگ برتر میزبان سازمان عمران شهرداری ساری است. خاتم اردکان در هفته نخست سه بر یک هاوش گنبد را شکست داد و این هفته در حالی میزبان نماینده ساری است که در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

سازمان عمران شهرداری ساری نیز در هفته نخست شگفتی ساز شد و کاله مازندران را سه بر یک در آمل شکست داد و با روحیه و انگیزه مضاعف راهی اردکان شده است تا بخت خود را برای کسب سه امتیاز دیگر بیازماید.

تیم والیبال سایپا در آخرین مسابقه هفته دوم لیگ برتر والیبال و از ساعت ۱۷:۳۰ در خانه والیبال تهران، میزبان صالحین ورامین است. نماینده ورامین در هفته نخست به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی اش با باخت فنی روبرو شد و اگر تا چهارشنبه این هفته به این تعهدات عمل نکند، باز هم اجازه حضور در مسابقات را نخواهد داشت.

سایپا که میزبان صالحین ورامین در هفته دوم لیگ برتر والیبال است، در هفته نخست به سختی و سه بر دو شهرداری اراک را شکست داد و تا با دو امتیاز در جایگاه ششم جدول لیگ برتر والیبال قرار گیرد.

برنامه کامل هفته دوم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

پارسه تهران – هاوش گنبد (ساعت ۱۵:۳۰ خانه والیبال تهران)

سایپا تهران – صالحین ورامین (ساعت ۱۷:۳۰  خانه والیبال تهران )

شهرداری ارومیه – بانک سرمایه(ساعت ۱۷ سالن غدیر ارومیه)

شهرداری تبریز – شهرداری اراک (ساعت ۱۷سالن شهید اقدمی تبریز)

کاله مازندران – پیکان تهران (ساعت ۱۷ سالن پیامبر اعظم (ص) آمل)

خاتم اردکان – سازمان عمران شهرداری ساری (ساعت ۱۷ سالن آیت الله خاتمی اردکان)

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب