مصاف انتخابی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی در حاشیه جام شاهد

مصاف مدعیان تیم ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی برای حضور در مسابقات جهانی، روز ۷ آبان ماه همزمان با رقابتهای بین‌المللی جام شاهد در تهران برگزار می‌شود.

مصاف انتخابی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی در حاشیه جام شاهد

با توجه به مصوبات شورای فنی کشتی آزاد و فرنگی و درخواست کادر فنی تیم ملی کشتی پهلوانی، مبنی بر برگزاری مسابقات انتخابی برای تعیین نفرات اعزامی به رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی (کشتی آزاد و فرنگی) ۲۰۱۶ مجارستان و مسابقات جهانی کشتی پهلوانی ۲۰۱۶ بلاروس، این رقابت‌ها همزمان با مسابقات جام شاهد با ۳ کیلوگرم ارفاق وزن برگزار خواهد شد.

 در کشتی آزاد بهنام احسان‌ پور و مسعود اسماعیل پور در وزن ۶۱ کیلوگرم و محمد نادری و مصطفی‌حسین‌خانی در وزن ۷۰ کیلوگرم به مصاف هم می‌روند.

 بر این اساس دو کشتی‌گیر برتر حد اکثر سه بار با یکدیگر رقابت خواهند داشت. سپس کشتی گیری که موفق به کسب دو پیروزی از سه مسابقه شد، نفر برتر خواهد بود.

در کشتی فرنگی نیز رامین طاهری، مهدی فلاح و یوسف قادریان در وزن ۸۰ کیلوگرم به مصاف هم می روند. بطوریکه ابتدا نفرات به صورت دوره‌ایی با یکدیگر به رقابت ‌پرداخته، سپس دو کشتی‌گیر برتر حداکثر سه بار با یکدیگر مصاف خواهند داشت. در نهایت کشتی گیری که موفق به کسب دو پیروزی از سه مسابقه شد، نفر برتر مسابقات انتخابی تیم ملی خواهد بود.

رقابت‌های کشتی پهلوانی نیز با حضور مدعیان اوزان  ۷۰، ۹۰، ۱۰۰ و ۱۰۰+ کیلوگرم همزمان با مسابقات بین‌المللی جام شاهد برگزار خواهد شد.

رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی جهان روز ۲۲ آبان ماه در شهر مینسک بلاروس و رقابت‌های جهانی اوزان غیرالمپیکی در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب