تشریح آخرین وضعیت تیم ملی ایران

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: مرحله نهایی تمرینات به خوبی در شهر محل برگزاری مسابقات در اتریش پیگیری می‌شود و تک تک اعضای تیم ملی با آمادگی بالا آماده شروع مسابقات هستند.

تشریح آخرین وضعیت تیم ملی ایران

شهرام هروی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: روز جمعه به لینز رسیدیم و پس از استراحت، از روز شنبه تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر آغاز کردیم. تمرینات فنی کاراته در سالن اصلی تمرینات و تمرینات هوازی هم در پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی المپیا به بهترین شکل ممکن برگزار شد. 

وی افزود: اعضای تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارند. ورود زودهنگام به اتریش و تمرین در محل برگزاری مسابقات باعث بالا رفتن انگیزه و روحیه ملی پوشان شد و همه نفرات با آمادگی کامل منتظر شروع مسابقات هستند.

سرمربی تیم ملی کاراته ادامه داد: بیش از ۵ ماه است که تمرینات مستمر و مفیدی را طبق یک برنامه از قبل تنظیم شده انجام دادیم، همه چیز به خوبی پیش و اینجا نقطه پایان کار است و باید از حیثیت کاراته ایران دفاع کنیم و اگر همه نفرات بتوانند از توانایی خود بهترین بهره را ببرند مطمئن باشید ، نتیجه ای شایسته کاراته ایران کسب خواهیم کرد. 

هروی به حمایت خوب سفارت ایران در اتریش هم اشاره کرد و گفت: در این چند که به اتریش وارد شدیم حمایت ها و کمک های خوبی از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتریش به تیم ملی شده و به قول معروف سفارت کشورمان برای بچه ها سنگ تمام گذاشت.

وی در پایان گفت:جا دارد تشکر ویژه ای از دکتر مولایی سفیر ایران در اتریش و همچنین اعضای سفارت داشته باشم و انشاءالهر بتوانیم با کسب نتایج درخشان در رقابتهای جهانی زحمات دوستان را جبران کنیم.

رقابتهای کاراته قهرمانی جهان ۵ تا ۹ آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران بعد از رسیدن به محل برگزاری رقابتها، تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب