با دستیاران کاظمی مقابل نفت به میدان می‌رویم

‌مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان گفت: کاظمی به صورت دوستانه از سیاه‌جامگان جدا شد و قرار بر این است که از این به بعد بتوانیم از مشاوره‌های ایشان استفاده کنیم.

با دستیاران کاظمی مقابل نفت به میدان می‌رویم

‌علی عباسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جدایی فرهاد کاظمی اظهار کرد: به دلیل مشکلات مالی که در باشگاه است شرایط به شکلی پیش رفت که کاظمی در نهایت از ما جدا شد، این جدایی در فضایی دوستانه رخ داد و قرار بر این شد که از این به بعد از مشاوره‌های ایشان استفاده کنیم و کاظمی در خانواده سیاه‌جامگان می‌ماند.
وی درباره گزینه‌های جایگزین کاظمی تصریح کرد: با کادرفنی کاظمی در بازی با نفت به میدان می‌رویم و در نهایت در تعطیلات پس از این دیدار، به جمع‌بندی می‌پردازیم تا به بهترین گزینه برسیم.
عباسی درباره اینکه کادر فنی نیز اعلام کرده‌اند با جدایی کاظمی از این تیم خواهند رفت، تاکید کرد: فکر نمی‌کنم این جدایی تا بازی با نفت اتفاق بیفتد ولی اگر هم چنین اتفاقی رخ داد تصمیمات لازم گرفته‌ خواهد ‌شد. درباره عدم حضور بازیکنان در تمرینات نیز پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم تا از فردا با توجه به رخدادهایی که صورت گرفته، تمرینات از سرگرفته ‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب