Mass Effect Andromeda فعلا برای نینتندو سوییچ تایید نشده است

نینتندو، در 29 مهر، از کنسول جدید خود با نام نینتندو سوییچ رونمایی کرد.

Mass Effect Andromeda فعلا برای نینتندو سوییچ تایید نشده است

با اینکه نیتندو تبلیغ کرده که کنسول جدید این کمپانی، یعنی نینتندو سوییچ از قابلیت پشتیبانی از بازی های جدید بسیاری از کمپانی های دیگر بهره می برد، اما فعلا Mass Effect Andromeda در شمار بازی هایی نیست که بر روی کنسول سوییچ دیده خواهند شد.

Mass Effect: Andromeda چهارمین و جدیدترین نسخه از سری پرطرفدار Mass Effect است که همانند نسخه های قبلی، در دست استودیوی نام آشنای BioWare قرار گرفته تا بار دیگر، شاهکاری را در اختیار هواداران این مجموعه قرار دهد. کمپانی محبوب الکترونیک آرتز نیز ناشر این عنوان است و طبق وعده های ناشر و سازندگان، این بازی در سال 2017 عرضه خواهد شد.

نینتندو، در 29 مهر، از کنسول جدید خود با نام نینتندو سوییچ رونمایی کرد. آنها در تبلیغات خود، مدعی شدند که با بسیاری از کمپانی های بازیسازی همکاری دارند و قرار است آنها بازی هایشان را برای این کنسول نوظهور نیز برنامه ریزی کنند، اما با پاسخ سازندگان Mass Effect Andromeda در صفحه اجتماعی توئیتر، مشخص شد که این بازی، فعلا برای کنسول سوییچ عرضه نمی شود.

 بر اساس پاسخی که Micheal Gamble، تولید کننده این بازی در پاسخ به سوال طرفداران در مورد پلتفرم های بازی در توئیتر داده، بازی Mass Effect Andromeda برای PS4؛ PS4 Pro؛ Xbox One و PC عرضه خواهد شد و در حال حاضر، آنها برای اجرای بازی در کنسول نینتندو سوییچ برنامه ای ندارند.

Mass Effect Andromeda فعلا برای نینتندو سوییچ تایید نشده است


 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب