عرضه نسخه بتا بازی CoD: Infinite Warfare برای ایکس‌باکس1

در صورتی که علاقه‌مند به تجربه‌ی نسخه‌ی بتای عمومی بازی Call of Duty: Infinite Warfare هستید، دیگر نیازی به پیش خرید این بازی نیست

در صورتی که علاقه‌مند به تجربه‌ی نسخه‌ی بتای عمومی بازی Call of Duty: Infinite Warfare هستید، دیگر نیازی به پیش‌ خرید این بازی نیست چرا که اکتیویژن نظر خود را تغییر داد و بتای عمومی این بازی هم‌اکنون به صورت رایگان در اختیار کاربران ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 قرار گرفته است.بر اساس مطلبی که در صفحه‌ی توییتر بازی Call of Duty‌ منتشر شد، نسخه‌ی بتای عمومی بازی Call of Duty: Infinite Warfare هم‌اکنون به صورت رایگان برای کاربران ایکس‌باکس وان و پلی استیشن 4 تا تاریخ ۳ آبان در دسترس خواهد بود. همچنین افرادی که در نسخه‌ی بتای عمومی این بازی شرکت کنند،‌ یک کارت ویژه نیز دریافت خواهند کرد.


با عرضه‌ی بتا عمومی این بازی برای ایکس‌باکس وان، کاربران زیادی به سرور‌های بازی متصل خواهند شد و این مسئه از این جهت با اهمیت است که استودیو Inifinity Ward می‌تواند قدرت سرور‌های بازی را به خوبی بسنجد. پیش از این نیز نسخه‌ی بتای عمومی این بازی برای کاربران پلی‌استیشن 4 نیز عرضه شده بود.متاسفانه کاربران رایانه‌های شخصی باید تا عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی این بازی منتظر بمانند. بازی Call of Duty: Infinite Warfare‌ در تاریخ ۱۴ آبان برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


برای دانلود نسخه‌ی بتای این بازی می‌توانید به فروشگاه پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس لایو مراجعه کنید. حجم این نسخه در پلی‌استیشن 4 در حدود ۱۷/۶ گیگابایت و در ایکس‌باکس‌ وان ۱۸/۸۲ گیگابایت خواهد بود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب