بازی کامپیوتری مشهور الهام‌بخش ساخت دست مصنوعی

دانشمندان با الهام گرفتن از ساختار بازی مشهور DEUS EX به سراغ ساخت یک دست مصنوعی رفته‌اند که می‌تواند تحول بزرگی در زندگی انسان‌ها ایجاد کند.

بازی کامپیوتری مشهور الهام‌بخش ساخت دست مصنوعی

دانشمندان با الهام گرفتن از ساختار بازی مشهور DEUS EX به سراغ ساخت یک دست مصنوعی رفته‌اند که می‌تواند تحول بزرگی در زندگی انسان‌ها ایجاد کند.بازی‌های کامپیوتری به‌تدریج در حال تبدیل شدن به عناصری مهم در زندگی بشر هستند که حتی در خارج از محیط بازی‌ها نیز الهام‌بخش بسیاری از پیشرفت‌ها به‌حساب می‌آیند.نمونه بارز چنین مواردی را می‌توان بازی DEUS EX دانست که با ایده‌های عجیب خود درباره آینده بشریت بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است.

بازی کامپیوتری مشهور الهام‌بخش ساخت دست مصنوعی


به‌ تازگی شرکتی به نام اوپن بایونیکس اقدام به طراحی یک نمونه آزمایشی از دست مصنوعی یاد شده کرده است که در نوع خود یک محصول منحصربه‌فرد به‌حساب می‌آید.حال این شرکت قصد دارد تا با همکاری با شرکت سازنده بازی یاد شده در نمایشگاه معتبر صنایع بازی مانند گیمز کام و E3 اقدام به ارائه اطلاعات مربوط به این محصول به مخاطبین نماید.

شایان‌ ذکر است که در حال حاضر تنها طرح پیش ساخت این دست روباتیک ساخته شده است که این طرح بخش اندکی از قابلیت‌های وعده داده شده را در خود جای داده است. با این‌ وجود به علت الهام‌گیری از این بازی مشهور می‌توان انتظار استقبالی بسیار مناسب از آن را داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب