صعود عربستان به جام جهانی جوانان

تیم ملی جوانان عربستان موفق شد با پیروزی برابر عراق در ضربات پنالتی نخستین تیم آسیایی لقب بگیرد که به جام جهانی صعود کرده است.

صعود عربستان به جام جهانی جوانان

در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های جوانان آسیا تیم‌های عربستان و عراق از ساعت 16:45 در ورزشگاه خلیفه بحرین به مصاف هم رفتند.


نیمه اول این بازی بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم عربستان در دقایق 65 و 70 به گل رسید که برتری آنها دوام نداشت و عراق در دقایق 75 و 80 دو گل زد تا بازی در 90 دقیقه با تساوی تمام شود و نتیجه 2 بر 2 در وقت‌های اضافه هم تغییر نکند و ضربات پنالتی تعیین کننده نخستین تیم آسیایی راه یافته به جام جهانی جوانان باشد.


در ضربات پنالتی جوانان عربستان توانستند با نتیجه 6 بر 5 مقابل عراق پیروز شوند و به جمع چهار تیم پایانی صعود کنند و به جام جهانی برسند.


در دیگر بازی امروز مرحله یک چهارم نهایی جوانان قهرمانی آسیا تیم‌های بحرین میزبان بازی‌ها و ویتنام از ساعت 19:45 مقابل هم قرار گرفتند و فردا هم ژاپن با تاجیکستان و ایران و ازبکستان برابر هم صف‌آرایی می‌کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی