مسی به یک قدمی رونالدو رسید

کمتر کسی تصور می‌کرد که مسی چنین شروع فوق العاده ای در فصل 2016-2017 داشته باشد و با وجود مصدومیت 21 روزه، بهترین بازیکن بارسا از لحاظ آماری باشد.

مسی به یک قدمی رونالدو رسید

لیونل مسی روز گذشته ستاره تیمش برابر والنسیا بود و موفق شد با زدن دو گل از سه گل بارسا، زمینه ساز برتری آبی اناری ها برابر والنسیا شود. به خصوص پنالتی دقیقه 94 وی برابر بهترین پنالتی گیر لالیگا یعنی دیگو آلوس، نقطه عطف نمایش او بود، که حکم پیروزی کاتالان ها را امضا کرد.

 

 

 

 

مسی که شنبه گذشته پس از 25 روز غیبت به دلیل مصدومیت برابر دپورتیوو به میادین بازگشت و یک گل هم به ثمر رساند، چهارشنبه شب در مقابل سیتی نیز هت تریک کرد تا نشان دهد این روزها فوق العاده آماده است.

مسی تا بدینجای فصل 11 بازی رسمی برای بارسا انجام داده، 14 گل زده و 6 پاس گل نیز داده است. او حالا در تاریخ لالیگا با کسب 142 امتیاز برای بارسا، به طور مشترک با رائول گونزالس(اسطوره رئال)، تاثیرگذارترین بازیکن محسوب می شود.

مسی همچنین با زدن دو گل به والنسیا، تعداد گل هایش در لیگ را به 318 رساند تا از رکورد استیو بلومر 317 گله پیشی بگیرد. بلومر بین سال های 1892 تا 1914 برای دربی کانتی و میدلزبورو بازی می کرد.

مسی بالاتر از خود،  رونالدوی 346 گله(برای رئال 262 گل؛ برای یونایتد 84 گل)، گرد مولر(بایرن) 365 گله و جیمی گریوز(چلسی، میلان، تاتنهام و وستهام) 366 گله را می بیند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب