نوروز 96

پاس گل قوچان‌نژاد هیرنفین را سوم کرد

هیرنفین با درخشش مهاجم ملی پوش ایرانی خود موفق شد با غلبه بر هراکلس به رده سوم جدول لیگ هلند صعود کندهیرنفین با حضور ثابت رضا قوچان‌نژاد در ترکیب خود در آخرین دیدار هفته دهم لیگ اردیویسه هلند از ساعت 18:15 امشب در ورزشگاه آبه لنسترا میزبان هراکلس بود.


یاران گوچی که روند خوبی طی هفته‌های اخیر داشتند مقابل هراکلس نیز نمایش خوبی ارائه کردند و دقیقه 20 روی پاس سام لارسن توسط استفانو مارزو به گل رسیدند اما برندلی کوواس در دقیقه 40 گل تساوی را به ثمر رساند تا دو تیم با نتیجه یک بر یک به رختکن بروند.


هیرنفین که با پیروزی در این مسابقه به رده سوم جدول لیگ هلند صعود می‌کرد در نیمه دوم نمایش هجومی‌تری داشت و در دقیقه67 با پاس به عقب قوچان‌نژاد از داخل محوطه جریمه و ضربه‌ی بغل پا و فنی سام لارسن روی خط 18 قدم به گل دوم رسید و دقیقه 78 هم سومین گل را روی پاس مارزو توسط جرمه جاسته به ثمر رساند تا با نتیجه 3 بر یک این دیدار را با برتری پشت سر بگذارد.


یاران قوچان‌نژاد با این پیروزی 21 امتیازی شدند و به علت تفاضل گل بهتر نسبت به آیندهوون در رده سوم جدول جای گرفتند و هراکلس نیز با هشت امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند؛ ضمن اینکه مهاجم ایرانی هیرنفین در دقیقه 83 با هنک ورمان تعویض شد.


هیرنفین یکشنبه هفته آینده به مصاف فاینوردی خواهد رفت که در حال حاضر با 28 امتیاز صدرنشین لیگ اردیویسه است.


قوچان‌نژاد تاکنون چهار گل برای هیرنفین زده بود که امشب موفق شد نخستین پاس گل فصل را برابر هراکلس بدهد.

منبع :