سخنرانی گواردیولا در رختکن منچسترسیتی

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی بعد از تساوی برابر ساوتهمپتون، 45 دقیقه بازیکنان را در رختکن حبس کرد و برای آنها صحبت کرد.

سخنرانی گواردیولا در رختکن منچسترسیتی

عصر امروز سیتیزن ها در برابر ساتهمپتون نیز متوقف شدند تا پنجمین دیدار بدون پیروزی خود را پشت سر بگذارند. بعد از اتمام بازی و در رختکن، گواردیولا از بازیکنانش خواست تا در رختکن مانده و به صحبت های او گوش دهند

 

گواردیولا گفت: "ما همگی در کنار هم خواهیم ماند و باید این شرایط را بپذیریم. به دلایلی، نتوانستیم 5 بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم اما ما باید به سمت جلو حرکت کنیم.  من خودم زمانی فوتبالیست بودم و می دانم که ممکن است چنین اتفاقاتی رخ بدهد. گاهی یک تیم می تواند 10 بازی متوالی پیروز شود و گاهی هم ممکن است 5 بازی بدون برد پشت سر بگذارد.

 

 

 

 

ما باید شرایط را بپذیریم و من سعی خواهم کرد تا راه حلی برای خروج از این وضعیت پیدا کنم. در نیمه دوم تلاش زیادی برای پیروز شدن انجام دادیم اما نتوانستیم موقعیت های زیادی بر  روی دروازه حریف خلق کنیم. من معتقدم که تنها به دلیل اشتباهات فردی نیست که ما قادر به پیروزی نیستیم. موضوع از این فراتر است و به عکس العمل ما در موقعیت های مختلف بستگی دارد. تمام تلاش من کار کردن بر روی ذهنیت بازیکنان و بهبود افکار آنها در زمین مسابقه خواهد بود".

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب