خوان ماتا: این بازی تنها 3 امتیاز داشت

خوان ماتا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد معتقد است این شکست می‌تواند در آینده کمک زیادی به بهبود روند نتیجه گیری شیاطین سرخ کند

خوان ماتا: این بازی تنها 3 امتیاز داشت

ساعتی پیش منچستریونایتد در لندن با نتیجه سنگین 0-4 مغلوب چلسی شد تا همچنان 13 امتیازی باقی بماند. خوان ماتا نیز از ابتدای نیمه دوم وارد میدان شد اما نتوانست تغییری در روند بازی ایجاد کند.

 

 

 

 

ماتا گفت: "از همان ثانیه اول بازی را بد آغاز کردیم و در همان 30 ثانیه ابتدایی گل اول را از حریف پذیرفتیم. از نظر من مهم ترین دلیل باخت ما، گل های بد موقعی بود که دریافت کردیم. در هر مقطع از بازی که به سمت دروازه آنها حمله می کردیم و امکان داشت گلی به ثمر برسانیم، با یک ضدحمله دروازه ما باز می شد و به نظر من این اتفاق اصلی ترین دلیل شکست سنگین ما در برابر چلسی بوده است.

 

البته هنوز زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده است و این بازی نیز تنها 3 امتیاز داشته است. ما به زودی باید دیدارهای مهم و سرنوشت ساز دیگری را نیز برگزار کنیم و من امیدوارم از بازی امروز و شکست برابر چلسی درس هایی بگیریم که در آینده به درد ما بخورد".

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب