تسلا تمام خودروهایش را خودران می‌کند

سخت‌افزار جدید تسلا از هشت دوربین 360 درجه تشکیل شده و دید را تا شعاع 243 متری ممکن می‌سازد.

تسلا تمام خودروهایش را خودران می‌کند

سخت‌افزار جدید تسلا از هشت دوربین 360 درجه تشکیل شده و دید را تا شعاع 243 متری ممکن می‌سازد.

شرکت تسلا از برنامه‌های خود برای نصب سخت‌افزاری بر روی تولیداتش خبر داد که تمامی خودروهای تولیدی این شرکت را خودران می‌کند.تجهیزات یاد‌شده امنیت کافی را نیز برای سرنشینان خودروهای خودران تسلا به ارمغان می‌آورد.سخت‌افزار یادشده متشکل از هشت دوربین است که مشاهده ۳۶۰ درجه محیط اطراف اتومبیل را تا شعاع ۲۴۳ متری ممکن می‌کند. همچنین در این محصول ۱۲ حسگر مافوق صوت نصب شده که برای شناسایی موانع و اشیای‌نرم و سخت‌قابل استفاده است. رادار ابزار یاد‌شده هم قادر به مشاهده و بررسی محیط در شرایط بارانی، مه‌آلود، وجود گرد و خاک و غیره است.

تسلا قصد دارد رایانه خاصی را هم بر روی تولیدات جدیدش نصب کند که نسبت به رایانه‌های قدیمی‌تر تسلا تا ۴۰ برابر توان پردازش بیشتری دارد. در این رایانه از شبکه عصبی تسلا برای پردازش اطلاعات دریافتی از دیگر سخت افزارهای خودرو استفاده شده است.نصب تجهیزات جدید به تسلا امکان می‌دهد اطلاعات گسترده تری از میلیون‌ها خودروی ساخت خود در سراسر جهان جمع‌آوری کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب