قطعات ماژولار گوشی پیکسل XL گوگل به راحتی قابل تعویض‌اند

وب‌سایت iFixit در کالبدشکافی پیکسل ایکس ال کمپانی گوگل، امتیاز تعمیرپذیری 6 از 10 را به این گوشی داد چرا که صفحه نمایش این اسمارت فون بسیار آسیب پذیر است

قطعات ماژولار گوشی پیکسل XL گوگل به راحتی قابل تعویض‌اند

وب‌سایت iFixit در کالبدشکافی پیکسل ایکس ال کمپانی گوگل، امتیاز تعمیرپذیری 6 از 10 را به این گوشی داد چرا که صفحه نمایش این اسمارت فون بسیار آسیب پذیر است و برای بدون آسیب باز کردن آن، سختی زیادی را متحمل شد.

اما این تیم در فرآیند باز و بسته کردن این گوشی، به این نکته رسید که قطعات ماژولار پیکسل ایکس ال به راحتی قابل جابجایی تعویض هستند. آنها همچنین از کمپانی اچ تی سی به عنوان یک شریک خاموش یاد کردند چرا که این کمپانی علی رغم ساخت این گوشی، به ندرت از برند خود بر روی این اسمارت فون استفاده کرده است.

تنها جایی که می توانید برند HTC را ببنید، باتری این گوشیست که البته به راحتی قابل جدا شدن است و بدین ترتیب، هیچ رد و نشانه ای از این کمپانی تایوانی بر روی این گوشی باقی نخواهد ماند.

در هر صورت، پیکسل ایکس ال گوگل، از یک باتری 13.28Wh بهره می برد که در مقایسه با باتری 11.1Wh آیفوت 7 پلاس اپل، از قدرت نگهداری شارژ برای مدت زمانی طولانی تر برخوردار است. البته در برابر باتری 13.86Wh گلکسی اس 7 اج، کمی ضعیف تر است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب