امنیت و سرعت با پاوربانک B522 اپیسر

از خروجی ۲.۱ آمپری برای شارژ سریع بهره‌مند می‌باشد و دارای دو خروجی برای شارژ همزمان دو دستگاه است.

امنیت و سرعت با پاوربانک B522 اپیسر

این پاور بانک از خروجی ۲.۱ آمپری برای شارژ سریع بهره‌مند ‌‌می‌باشد و دارای دو خروجی برای شارژ همزمان دو دستگاه است.

امنیت و سرعت با پاوربانک B522 اپیسر


بر طبق تحقیقات صورت گرفته، اکثر مردم بیش از یک دستگاه الکترونیک را با خود حمل ‌‌می‌کنند و اکثر اوقات به طور همزمان آن‌‌ها را شارژ ‌‌می‌کنند. بنابراین هر فرد نیاز به یک پاوربانک با ظرفیت بالا دارد تا بتواند دستگاه‌‌های خود را کامل شارژ کند. اما همان‌طور که ظرفیت پاوربانک افزایش ‌‌می‌یابد، زمانی که برای شارژ کردن دستگاه مورد نیاز است افزایش ‌‌می‌یابد. با توجه به‌این نکات کمپانی اپیسر اقدام به عرضه پاوربانکی با ظرفیت ۱۰۰۰۰میلی آمپر کرده است.نام‌این مدل B522 است که از خروجی ۲.۱ آمپری برای شارژ سریع بهره‌مند ‌‌می‌باشد و دارای دو خروجی برای شارژ همزمان دو دستگاه است.

B522 اپیسر با وزن کم خود و ضخامت ۱.۳ سانتی متری بهترین انتخاب برای کاربران ‌‌می‌باشد و دارای بدنه‌ای زیبا و ظریف از جنس آلومینیوم و نشانگر LED جهت نمایش عملکرد است.از دیگر ویژگی برجسته‌این محصول، مکانیزم حفاظتی SCP ، ODCP و ODP/OVP ‌‌می‌باشد. B522 مجهز به مکانیزم حفاظتی در برابر شرایط غیر معمول و هرگونه جریان اتصال کوتاه(SCP) ‌‌می‌باشد و بلافاصله اقدام به قطع جریان ‌‌می‌کند.

ODCP دستگاه را هنگا‌‌می‌ که به حد نصاب منبع تغذیه برسد خاموش ‌‌می‌کند و از تلفن همراه و تبلت شما محافظت می‌نماید. ODP/OVP به طور موثر از شارژ بیشتر باتری تلفن همراه جلوگیری ‌‌می‌کند و جلوی دشارژ بیشتر تلفن همراه را ‌‌می‌گیرد.این مکانیزم‌های جامع نه تنها عملکرد امن دستگاه را در پی دارد بلکه باعث افزایش طول عمر پاوربانک و تلفن همراه ‌‌می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب