سامسونگ عرضه نسخه آبی رنگ گلکسی S7 Edge را تایید کرده است

ظاهرا وقتی یک گوشی هوشمند در آتش می‌سوزد، یک گوشی هوشمند دیگر از خاکسترهای گوشی قبلی متولد می‌شود و این اتفاقی است که برای گلکسی نوت 7 سامسونگ خواهد افتاد.

سامسونگ عرضه نسخه آبی رنگ گلکسی S7 Edge را تایید کرده است

ظاهرا وقتی یک گوشی هوشمند در آتش می‌سوزد، یک گوشی هوشمند دیگر از خاکسترهای گوشی قبلی متولد می‌شود و این اتفاقی است که برای گلکسی نوت 7 سامسونگ خواهد افتاد. سامسونگ سنگاپور تایید کرده است که نسخه آبی رنگ گلکسی اس 7 اج که Blue Coral نام دارد به طور رسمی از تاریخ 5 نوامبر روانه بازار خواهد شد.

اگر به یاد داشته باشید، اضافه شدن رنگ آبی روشن یکی از اصلی ترین شایعات مربوط به نوت 7 بود و بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از این رنگ جدید بودند. اما دردسرهایی که داغ شدن بیش از حد و انفجار این گوشی به بار آورد، همه چیز را به هم ریخت.

البته بیانه سامسونگ سنگاپور تنها مختص همین کشور است و تنها گلکسی اس 7 اج با رنگ Blue Coral عرضه خواهد شد و حرفی از نسخه استاندارد یعنی گلکسی اس 7 زده نشده است. در هر حال قابل پیش بینی است که این گوشی با رنگ جدید دیر یا زود به مرزهای دیگر کشور ها نیز برسد.سامسونگ طی هفته‌های گذشته درگیر بحران جهانی فراخوانی گلکسی نوت 7، واکنش منفی رسانه‌ها، کاهش چشمگیر درآمدها، تنظیم برنامه‌ها برای رونمایی از گلکسی اس 8و مدیریت فضای کاری به شدت منفی بوده است. گرچه رنگ آبی نمی‌تواند مشکلات سامسونگ را به کلی از بین ببرد، اما ممکن است به صورت موقت شرایط را کمی آرام کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب