هزینه نجومی در بازار جهانی فناوری اطلاعات

آمار و ارقام و پیش‌بینی‌های انجام شده نشان از این دارند که بازار فناوری اطلاعات در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار است تا شاهد هزینه‌هایی بیش از سه و نیم تریلیون دلار باشد.

هزینه نجومی در بازار جهانی فناوری اطلاعات

آمار و ارقام و پیش‌بینی‌های انجام شده نشان از این دارند که بازار فناوری اطلاعات در سال 2017 میلادی قرار است تا شاهد هزینه‌هایی بیش از سه و نیم تریلیون دلار باشد.

بدون شک هزینه‌های انجام شده در پس‌زمینه بازار فناوری اطلاعات در سطح جهانی بسیار بالا هستند و به‌صورت طبیعی و بر اساس نیاز به پیشرفت، این هزینه‌ها سال‌به‌سال افزایش می‌یابند.بر اساس آمار و ارقام به‌دست‌آمده تا به امروز و با انجام تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌هایی از آینده این بازار، رقم ۳.۴ تریلیون دلار به‌عنوان هزینه‌های بازار فناوری اطلاعات در سال ۲۰۱۶ میلادی اعلام‌شده است.

هزینه نجومی در بازار جهانی فناوری اطلاعات


حال این تحلیل‌ها به بررسی آینده این بازار نیز پرداخته است و بر اساس آن‌ها این هزینه‌ها در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز با رشدی چشمگیر روبرو خواهد بود.بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته، در پایان سال ۲۰۱۷ شاهد این خواهیم بود که هزینه‌های بازار فناوری اطلاعات با ثبت یک رکورد جدید به مجموع هزینه ۳.۵ تریلیون دلار خواهد رسید.جنبه مثبت این آمار این است که پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های انجام شده در رده نرم‌افزاری با رشدی ۶ درصدی روبرو باشند و همین امر نیز می‌تواند بر روی درآمد کلی این بازار برای شرکت‌ها تاثیری مثبت بگذارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب