ال.جی ایده طراحی گوشی‌های چندتکه را کنار گذاشت

ال.جی قصد دارد طرح ماژولار بودن گوشی‌هایش را کنار بگذارد و وعده داده که در آینده طراحی گوشی‌های خود را جذاب‌تر از امروز خواهد کرد و امکانات جالبی را هم برای گوشی G6 در نظر گرفته است.

ال.جی قصد دارد طرح ماژولار بودن گوشی‌هایش را کنار بگذارد و وعده داده که در آینده طراحی گوشی‌های خود را جذاب‌تر از امروز خواهد کرد و امکانات جالبی را هم برای گوشی G6 در نظر گرفته است.

در حالی که گفته می‌شد ال.جی قصد دارد گوشی هوشمند جی ۶ خود را به شکل ماژولار یا چند تکه تولید و عرضه کند، این شرکت ایده یادشده را کنار گذاشته است. در سبک طراحی قبلی کاربران می‌توانند بخش‌های مختلف گوشی مانند دوربین، نمایشگر، پردازنده اصلی و غیره را جدا و به صورت مستقل تعویض کنند. اما ال.جی ظاهرا دیگر تصمیمی برای این کار ندارد.

ال.جی اولین بار در اوایل امسال با طرح ایده طراحی ماژولار گوشی جی۵ توجهات را به خود جلب کرد. اما میزان فروش این گوشی چندان امیدوارکننده نبود و با توجه به رضایت اندک کاربران ال.جی عقیده خود را در این زمینه تغییر داده است.هزینه بالای تولید این گوشی و عدم ضرورت تعویض زودهنگام ماژولارهای طراحی‌شده موجب شده تا کاربران رغبتی به خرید این نوع گوشی‌ها نداشته باشند و همین امر بر تصمیم ال.جی هم تاثیر گذاشته است.

این شرکت وعده داده که در آینده طراحی گوشی‌های خود را جذاب‌تر از امروز خواهد کرد و امکانات جالبی را هم برای گوشی G6 در نظر گرفته است. اما جزئیات بیشتری را در این زمینه افشا نکرده است. V۲۰ دیگر گوشی موفق و جذاب این شرکت است که به علت مشکلات گوشی گلکسی نوت ۷ سامسونگ و انفجار باتری‌های آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. قرار است گوشی جی‌۶  بهار ۲۰۱۶ عرضه شود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب