آغاز فعالیت ایستگاه‌های تعویض گلکسی نوت 7 در فرودگاه ها

هنوز گلکسی نوت 7 در دست تعدادی از کاربران است که نسبت به تعویض آن اقدام نکرده اند

آغاز فعالیت ایستگاه‌های تعویض گلکسی نوت 7 در فرودگاه ها

هنوز گلکسی نوت 7 در دست تعدادی از کاربران است که نسبت به تعویض آن اقدام نکرده اند.به همین دلیل و با هدف کمک به مسافران برای همراه داشتن اسمارت فونی که حمل آن در هواپیما مجاز است، سامسونگ نسبت به برپایی ایستگاه های تعویض در فرودگاه ها اقدام کرده است. دارندگان گلکسی نوت 7 می توانند در این ایستگاه ها یا گوشی خود را با یک گوشی جدید تعویض کنند یا با پس دادن نوت 7 خود، مبلغ پرداختی را باز پس گیرند. 

تا این لحظه، سامسونگ ارایه این سرویس را بصورت رسمی فقط در استرالیا اعلام کرده است ، اما در گزارش ABC News از سانفرانسیسکو نیز آمده است که سامسونگ در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو ایستگاه هایی را دایر کرده است تا به مشتریان کمک کند گوشی های نوت 7 خود را پیش از سفر تعویض کنند. اگر کاربران گوشی خود را با یک گوشی جدید در فرودگاه تعویض کنند، سامسونگ در انتقال تمامی اطلاعات موجود بر روی نوت 7 به روی گوشی جدید نیز خدمات لازم را به مشتریان ارایه می دهد تا هیچیک از اطلاعات ذخیره شده کاربران از دست نرود.

به گزارش Cnet، ایستگاه های تعویض گوشی سامسونگ همچنین در کره جنوبی مستقر شده اند و این کمپانی قصد دارد این طرح را در تمامی فرودگاه های پر تردد در سراسر دنیا اجرا کند. این ایستگاه پیش از مراکز بازرسی در فرودگاه ها نصب شده اند تا اگر در حین بازرسی همراه داشتن گلکسی نوت 7 مانع پذیرش مسافر شد، مسافران بتوانند نسبت به تعویض گوشی خود اقدام کرده و به سفر ادامه دهند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب