خداحافظی اینیستا با سال 2016

هافبک بارسلونا به علت آسیب دیدگی تا سال 2017 از میادین دور خواهد بود.

خداحافظی اینیستا با سال 2016

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا بامداد امروز در سایت خود اعلام کرد که آندرس اینیستا به دلیل آسیب دیدگی زانو راست نمی تواند تا پایان سال 2016 بازی کند.
هافبک بارسلونا در دیدار برابر والنسیا در هفته نهم لالیگا با خطا شدید انسو پرس در دقیقه 14 متوقف شد و به شدت آسیب دید سپس اینیستا با چشمان گریان زمین را ترک کرد و ایوان راکیتیچ جایگزینش شد. ناراحتی هافبک اسپانیایی نشان از دوری طولانی مدتش از میادین بود.

پس از انجام تست های پزشکی مشخص شد او 6 تا 8 هفته از میادین دور خواهد بود. یعنی باشگاه بارسلونا برای بازگشت کاپیتان خود باید تا سال جدید صبر کند.

اینیستا در این شرایط 14 تا 10 بازی نمی تواند آبی اناری ها را همراهی کند. او در دیدار برابر گرانادا، سویا، مالاگا، رئال سوسیداد، رئال مادرید، اوساسونا و اسپانیول در لالیگا ، در کوپا دل ری برابر ارکولس و در لیگ قهرمانان مقابل منچسترسیتی، مونشن گلادباخ و سلتیک بازی نخواهد کرد.

همچنین در دو بازی ملی حضور نخواهد داشت. هافبک اسپانیایی دیدار انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر مقدونیه را از دست می دهد و در دیدار دوستانه انگلیس بازی نخواهد کرد.

این دومین آسیب دیدگی بازیکن آبی اناری ها از ابتدای فصل است. اینیستا در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا در سانچس پیسخوان برابر سویا از زانو آسیب دید و تا هفته سوم نتواست بازی کند.

او سومین بازیکن ملی پوش بارسلوناست که در چند روز اخیر آسیب دیده است. خوردی آلبا و جرارد پیکه در دیدار برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا آسیب دیدند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب