ایجاد شورت‌کات و ذخیره‌سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید7.1

تا ماه دسامبر همه گوشی‌های هوشمند نکسوس دارای سیستم‌عامل اندروید 7 نوقا خواهند بود.

ایجاد شورت‌کات و ذخیره‌سازی هوشمند دو ویژگی اصلی در اندروید7.1

تا ماه دسامبر همه گوشی‌های هوشمند نکسوس دارای سیستم‌عامل اندروید 7 نوقا خواهند بود.فعلا مالکان نکسوس قادرند تا سیستم‌عامل گوشی هوشمند خود را به نسخه ۷.۱ ارتقاء دهند. سپس تا دسامبر که نسخه نهایی می‌آید، اغلب گوشی‌های اندرویدی نوقای ۷.۱ می‌گیرند.

دارندگان نکسوس ۶ پی، ۵ ایکس و تبلت پیکسل‌سی در کنار مالکان پیکسل و پیکسل‌ایکس‌آل قادرند تا جدیدترین نسخه اندروید را داشته باشند و از امکانات ویژه آن لذت ببرند.فیلتر آبی‌رنگ برای نور شب، ذخیره‌سازی هوشمند، پنل جدید نوتیفیکیشن‌ها، فشار طولانی روی اپ برای ساخت شورت‌کات از آن و آیکون‌های جدید با شمایل گِرد؛ ازجمله ویژگی‌هایی است که در اندروید نوقای ۷.۱ می‌توان دید.دارندگان گوشی‌های مذکور با ثبت‌نام در برنامه موسوم به Android Beta می‌توانند این ویژگی‌ها را با آپدیت سیستم‌عامل خود داشته باشند.گوگل تا نوامبر، پی‌ری‌ویو های بیشتری از ۷.۱ عرضه خواهد کرد تا اینکه نسخه نهایی را در دسامبر راهی بازار کند.

ویژگی فشار متداوم روی آیکون یک اپلیکیشن برای ساخت شورتکات پاسخ به تاچ سه‌بعدی در آیفون ۶ اس است که کاربر قادر به ارسال مسیج با انتخاب اپیزود بعدی در اپ مدیا است. هر اپ می‌تواند تا ۵ شورتکات داشته باشد و کاربر می‌تواند برگزیده‌ها را در لانچر قرار دهد.فعلاً ۲۰ اپ اصلی گوگل شورت‌کات را پشتیبانی می‌کند که به‌تدریج تعداد آن زیادتر خواهد شد.همچنین ویژگی کوئیک ستینگز منوی جدیدی است تا ۶ کار مختلف را انجام دهد (به‌جای کلیک و پایین بردن صفحه برای دیدن سایر آیکون‌ها)

با ذخیره‌سازی هوشمند نیز کاربر می‌تواند فایل‌های ناخواسته قدیمی ۳ ماه گذشته را پاک کند و حافظه گوشی خود را از فایل‌های اضافی خالی کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب