اقدام جدید سامسونگ برای جبران شکست نوت 7

سامسونگ که سازنده اولین حافظه‌های موقت 4 گیگ در جهان بود روی دست اختراع خود زده و اولین حافظه موقت 8 گیگی در جهان را ساخت.

اقدام جدید سامسونگ برای جبران شکست نوت 7

سامسونگ که سازنده اولین حافظه‌های موقت 4 گیگ در جهان بود روی دست اختراع خود زده و اولین حافظه موقت 8 گیگی در جهان را ساخت.

بعد از شکست سنگین سامسونگ در تولید گوشی‌های گالکسی نوت ۷ این شرکت با اعلام اختراع حافظه ۸ گیگابایت برای تلفن‌های هوشمند سعی کرد اعتماد عمومی را به خود جلب کندسامسونگ اولین رم/حافظه موقت ۸ گیگی از نوع LPDDR4 در جهان را رونمایی کرد.در سال ۲۰۱۴ بود که کمپانی کره‌ای اولین رم ۴ گیگی را عرضه کرد و سپس تمام گوشی‌های هوشمند با رم ۴ ساخته و عرضه شدند، هرچند امروز گوشی‌هایی با رم ۶ گیگ نیز آمده است.

اما امروز سامسونگ گام خود برای نسل بعدی را برداشت و رم ۸ گیگی را رونمایی کرد تا بسته DRAM در موبایل‌ها ارتقاء پیدا کند.معماری رم ۸ گیگی درواقع مبتنی بر تراشه‌هایی از نوع 16Gb LPDDR4 هستند که با فناوری ۱۰ نانومتری ساخته‌شده‌اند.

۸ گیگ رمِ LPDDR4 سرعتی معادل ۴۲۶۶ مگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می‌کند که دو برابر DDR4 روی کامپیوترهای دسکتاپ است که با قراردادن آن در تبلت‌های نسل بعدی می‌توان ویدئوهای 4K را به‌راحتی و با سرعت مطلوب دید (مانند دسکتاپ) و هر نوع عملیات مرتبط با واقعیت مجازی را به‌راحتی پشتیبانی کرد.نسل جدید رم ۸ گیگی دو برابر رم ۲۰ نانومتری از نوع LPDDR4 ۴ گیگی روی موبایل‌های موجود است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب