داک نینتندو سوییچ واحد اصلی پردازشی کنسول نیست

نینتندو با رونمایی از کنسول جدید خود به نام Nintendo Switch، آن هم در قالب یک تریلر سه دقیقه‌ای، انبوهی از پرسش‌ها را برای مخاطبان ایجاد کرد که البته، طی این چند روز به برخی از آنها پاسخ داده است.

داک نینتندو سوییچ واحد اصلی پردازشی کنسول نیست

نینتندو با رونمایی از کنسول جدید خود به نام Nintendo Switch، آن هم در قالب یک تریلر سه دقیقه‌ای، انبوهی از پرسش‌ها را برای مخاطبان ایجاد کرد که البته، طی این چند روز به برخی از آنها پاسخ داده است. یکی از این پرسش‌ها در مورد داک کنسول بود که حالا مشخص شده این داک قرار نیست نقش قدرت‌دهنده به کنسول را داشته باشد و صرفا برای اتصال قطعه‌ی اصلی به صفحه نمایش بزرگتر به کار می‌رود.

 کمپانی نینتندو در خبری اعلام کرد که واحد اصلی کنسول نینتندو سوییچ در واقع دستگاهی است که روی آن یک صفحه‌نمایش ال‌سی‌دی قرار دارد که نام آن The Switch Console است و به آن، دو کنترلر جداشونده‌ی جوی-کان اضافه می‌شود. با این حساب، داک استیشنی که سوییچ کنسول بر روی آن قرار می‌گیرد، قطعه‌ی اصلی محسوب نمی‌شود و تمام قدرت پردازشی، گرافیکی و محاسباتی بر روی The Switch Console قرار دارد.

 قراردادن تمامی قطعات سخت‌افزاری برای اجرای کامل بازی بر روی سوییچ کنسول که مانند یک تبلت است، باعث شده تا کاربر بتواند همان قدرت گرافیکی که در تلویزیون مشاهده می‌کند را در هنگام استفاده از صفحه‌ی کوچکتر نیز تجربه کند. داک استیشن سوییچ علاوه بر ارتباط کنسول اصلی با تلویزیون، کنسول را نیز شارژ می‌کند.

 با این حال چیزی که هنوز در مورد نینتندو سوییچ مشخص نیست، این است که آیا امکان این وجود دارد که اتصال سوییچ کنسول به داک باعث شود بتوان بازی‌ها را با رزولوشن 4K بر روی تلویزیون‌های 4K اجرا کرد یا خیر. اگر چنین چیزی باشد، پس با این حساب داک به عنوان تقویت‌کننده سوییچ کنسول عمل می‌کند.

 کنسول نینتندو سوییچ طبق اعلام کمپانی نینتندو در ماه مارچ ۲۰۱۷ (بازه‌ی زمانی اسفند ۹۵ تا فروردین ۹۶) در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. نینتندو همچنین اعلام کرده که تا آغاز سال ۲۰۱۷ اطلاعات کلیدی خاصی از کنسول ارائه نخواهد داد و باید چند ماهی برای این اطلاعات که شامل مشخصات دقیق سخت‌افزاری و البته، برچسب قیمتی کنسول است، صبر کنیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب