ال جی V20 پیش از تولید انبوه 60000 تست ایمنی را پشت سر گذاشته

در جریان این تور ال جی به خبرنگاران نمایش داد که درپشت صحنه تولید گوشی‌های هوشمند چه اتفاقاتی می‌افتد

ال جی V20 پیش از تولید انبوه 60000 تست ایمنی را پشت سر گذاشته

زمانی که حرف از رقابت در دنیای گوشی‌های هوشمند در میان باشد، شرکت اپل همیشه دوست دارد برای اثبات برتری خود، با اقدامات مختلف به سایر رقبایش ضربه بزند، به خصوص شرکت سامسونگ که جدی‌ترین رقیب این روزهای اپل محسوب می‌شود. اما عجیب بود که اپل در جریان مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 و دو طرح فراخوانی این گوشی هیچ حرکتی نکرد و کاملا ساکت بود.

اما این بار سایر رقبای سامسونگ از این فرصت استفاده کردند تا این شرکت و بدشانسی‌هایش را مسخره کنند. ال جی یکی از شرکت‌هایی بود که تلاش کرد با استفاده از این شرایط برند خودش را تبلیغ کند و به نظر می‌رسد که انجام این کار زیر زبان ال جی مزه کرده است زیرا مطابق با گزارشی که توسط وب سایت Korea Herald منتشر شده است، ال جی اصحاب رسانه را به گردش در Digital Park خود در کره جنوبی دعوت کرده است.

در جریان این تور ال جی به خبرنگاران نمایش داد که درپشت صحنه تولید گوشی‌های هوشمند چه اتفاقاتی می‌افتد، برای مثال LG V20 و اینکه این گوشی هوشمند چطور پیش از رسیدن به مرحله تولید انبوه، 60000 تست ایمنی و کاربردپذیری را پشت سر گذاشته است. مطابق با اظهارات ال جی این گوشی عملکرد قابل قبولی در تست سقوط استاندارد نظامی وزارت دفاع ایالات متحده داشته است.

تمامی تست‌های ایمنی مورد نیاز و واجب روی ال جی V20 پیاده سازی شده است، برای مثال انداخت گوشی میله فولادی، انداختن یک توپ فولادی روی نمایشگر این گوشی و تست فشار برای ارزیابی این موضوع که این گوشی می‌تواند وزن انسان را تحمل کند یا نه. البته بدون شک بسیاری از شرکت‌ها پیش از فروش محصولات جدید خود انجام چنین تست‌هایی را در اولویت قرار می‌دهند. برای مثال در جریان رسوایی خم شدن آیفون‌ها در سال 2014، شرکت اپل خبرنگاران را دعوت کرد تا فرآیندهای تست روی گوشی‌های را به معرض نمایش بگذارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب