نینتندو سوییچ در آن واحد فقط یک خروجی تصویر خواهد داشت

نینتندو به تازگی تایید کرده که در آن واحد فقط می‌شود با یک نمایشگر از کنسول استفاده کرد.

نینتندو سوییچ در آن واحد فقط یک خروجی تصویر خواهد داشت

با این که می‌توان از کنسول نینتندو سوییچ چه در خانه با تلویزیون و چه در محیط‌های دیگر در صفحه نمایش ال‌سی‌دی سوییچ کنسول استفاده کرد، اما نینتندو به تازگی تایید کرده که در آن واحد فقط می‌شود با یک نمایشگر از کنسول استفاده کرد. به این معنا که شما نمی‌توانید از یک کنسول، دو خروجی تصویر جداگانه دریافت کنید.

یکی از قابلیت‌هایی که کنسول Wii U داشت این بود که می‌شد علاوه بر استفاده از تلویزیون، از کنترلر تبلت شکل کنسول هم به عنوان صفحه‌ی نمایش جانبی برای نمایش اطلاعات اضافی استفاده کرد. با این که این قابلیت بسیار مورد استقبال مخاطبان Wii U قرار گرفته بود، نینتندو در کنسول جدیدش چنین ویژگی را لحاظ نکرده و کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند فقط از یک صفحه نمایش در آن واحد بهره ببرند.

 به طور کلی کارکرد نینتندو سوییچ به این صورت است که یا از خود دستگاه سوییچ کنسول که یک گجت تبلت مانند است، استفاده می‌کنید یا با قراردادن آن بر روی داک استیشن که متصل به تلویزیون است، بازی را بر روی صفحه‌ی بزرگتر انجام می‌دهید.نینتندو در باره‌ی چنین مسئله‌ای به سایت پالیگان گفته که نینتندو سوییچ برای ارائه‌ی تجربه‌ی گیمینگ بر روی یک صفحه‌ی واحد به انتخاب مخاطب توسعه پیدا کرده است.با اینکه نینتندو سوییچ قابلیتی برای استفاده همزمان از کنسول بر روی دو صفحه نمایش را ندارد، اما با جدا کردن سوییچ کنسول از داک، باز همان کیفیتی را دریافت می‌کنید که در تلویزیون مشاهده کرده‌اید.

 نینتندو هنوز اطلاعاتی مانند قیمت، سخت‌افزار دقیق کنسول و روز رسمی عرضه را اعلام نکرده، اما انتظار می‌رود طی هفته‌ها و ماه‌های آینده، به صورت تکمیلی و گسترده به تبلیغ کنسول جدیدشان، Nintendo Switch بپردازند. طبق اعلام قبلی کمپانی نینتندو، کنسول جدید آنها در بازه‌ی زمانی اسفند امسال تا فروردین ۹۶ به بازار عرضه خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب