شرکت JLab Audio اولین ایربادهای کاملاً بی سیم خود را معرفی کرد

حتماً به خاطر دارید که اپل در کنفرانس 7 سپتامبر خود از ایرپادهای کاملاً بی سیم این شرکت پرده برداشت. مدت زمان زیادی از این رونمایی نگذشت که تولیدکنندگان دیگری نیز فرصت را برای رقابت با اپل مناسب دیدند

شرکت JLab Audio اولین ایربادهای کاملاً بی سیم خود را معرفی کرد

حتماً به خاطر دارید که اپل در کنفرانس 7 سپتامبر (17 شهریور) خود از ایرپادهای کاملاً بی سیم این شرکت پرده برداشت. مدت زمان زیادی از این رونمایی نگذشت که تولیدکنندگان دیگری نیز فرصت را برای رقابت با اپل در این زمینه مناسب دیدند و اکنون شرکت JLab Audio نیز تصمیم به عرضه چنین محصولی را گرفته است.

این شرکت محصول جدید خود موسوم به JLab Audio Epic Air را معرفی کرده که به نوعی انقلابی برای ایربادهای Epic2 آن به حساب می آید. Epic Air از نوعی قلاب دور گوش برخوردار شده که از آن می توان به عنوان آنتن بلوتوث نیز استفاده کرد و JLab Audio درباره آن گفته که قدرت اتصال ایربادها به دستگاه شما را افزایش می دهد.

 این کمپانی هم چنین در خصوص نحوه شارژ این محصول توضیحاتی ارایه داده است. Epic Air می تواند با یک بار شارژ، تا 6 ساعت دوام بیاورد، اما قاب شارژی که در بسته بندی این محصول وجود دارد، در صورت شارژ کامل می تواند عمر باتری این محصول را تا 30 ساعت افزایش دهد. ضمناً این قاب می تواند اسمارت فون و یا هر دستگاه دیگری که دارید را هم شارژ کند که در نوع خودش ویژگی جالبی محسوب می شود.

 هدفون های Epic Air از استاندارد IPX5 برخوردارند؛ به این معنی که در برابر پاشیده شدن آب مقاومت دارند، بنابراین عرق و یا شست و شوی آن ها در سینک لطمه ای به این محصول نخواهد زد.

 کنترل های لمسی نیز در این ایربادها یافت می شوند. کافیست ضربه ای روی ایرباد سمت راست وارد کنید تا آهنگ عوض شود. هم چنین اگر روی ایرباد سمت چپ ضربه بزنید می توانید موزیک یا فایل صوتی را پخش یا متوقف(پاز) کنید. هدفون های JLab Audio Epic Air تا بهمن ماه سال آینده روانه بازار نخواهند شد، 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب