عرضه پهپاد تاشوی DJI

چندی پیش دو محصول از دو کمپانی DJI و GoPro به مجموعه پهپادها پیوستند.

عرضه پهپاد تاشوی DJI

چندی پیش دو محصول از دو کمپانی DJI و GoPro به مجموعه پهپادها پیوستند. حالا بر اساس اخبار به نظر می رسد که پهپاد DJI پیش از پهپاد حریف راهی بازار خواهد شد. پس از حدود یک هفته تاخیر در عرضه این محصول که بنا به دلایل نامشخصی ایجاد شده بود، DJI با شور و اشتیاق فراوان پیش بینی کرده که این پهپاد تاشوی عکاسی بالاخره به زودی برای افرادی که آن را پیش خرید کرده بودند ارسال خواهد شد.

سه روز پس از اعلام اینکه عرضه این پهپاد به دلیل "تقاضای جهانی بسیار زیاد" به تاخیر افتاده است، مدیر ارتباطات جهانی DJI بیانیه دیگری صادر کرد و در آن به مشتریان اطمینان داد که ارسال کوادکوپتر مذکور از امروز برای افرادی که آن را پیش خرید کرده اند آغاز می شود.

در این بیانیه آمده است:

همانطور که اوایل هفته اعلام کردیم، تقاضای برای این پهپاد بسیار زیاد است و ما شبانه روز مشغول کار هستیم تا بتوانیم Mavic Pro را به خریداران برسانیم. لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات از وضعیت سفارش خود به وبسایت مراجعه کنید.

 این پهپاد که ماه گذشته در کنفرانسی مطبوعاتی در نیویورک رونمایی شد، به این دلیل که از ساختار کوچک تر و قابلیت ردیابی بهتری نسبت به Karma گوپرو برخوردار بود توانست توجه علاقمندان به پهپادها را به خود جلب کند. در آن زمان DJI تاریخ 15 اکتبر را برای آغاز ارسال این پهپاد برای خریداران اعلام کرد تا بتواند یک هفته پیش از تاریخ اعلام شده توسط گوپرو محصول خود را وارد بازار کند.

تا این زمان، DJI تعدادی از این محصول را در اختیار تحلیلگران و نقد پردازان قرار داده، اما اکثریت افرادی که با پرداخت 749 دلار یکی از این محصولات را پیش خرید کرده اند هنوز موفق به دریافت Mavic خود نشده اند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب