کنترلر Elite برای PS4 Pro عرضه نخواهد شد

عرضه بیش از یک نوع کنترلر برای کنسول،مبحث جدیدی در صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار نمی‌رود، اما سونی همچنان اعتقادی به این کار ندارد و به گفته آنها، برای کنسول PS4 Pro نیز فقط یک نوع کنترلر ساخته می‌شود

کنترلر Elite برای PS4 Pro عرضه نخواهد شد

عرضه بیش از یک نوع کنترلر برای کنسول، مبحث جدیدی در صنعت بازی های ویدیویی به شمار نمی رود، اما سونی همچنان اعتقادی به این کار ندارد و به گفته آنها، برای کنسول PS4 Pro نیز فقط یک نوع کنترلر ساخته خواهد شد. ایکس باکس و نینتندو، پیش از این با ارائه کنترلرهای مختلف برای یک کنسول توانستند رضایت مخاطبینشان را جلب نمایند. اما سونی از همان ابتدا عقیده به چنین کاری نداشت و تاکید کرده که تفکر آنها در این خصوص، با عرضه PS4 Pro نیز تغییر نخواهد کرد.

در مصاحبه اخیری که Mark Cerny از سونی با وبسایت The Verge انجام داده، از وی در خصوص ارائه کنترلر جدید و متفاوت برای پلی استیشن 4 پرو سوال شد و مارک در پاسخ تاکید کرد که :

ما می خواهیم مخاطبین PS4 را به صورت یکپارچه و بدون تفاوت نگه داریم. در ضمن، ما همیشه در خصوص ساخت کنترلر ها و اضافه کردن خصوصیات و ویژگی های جدید به آنها دقت بیش از حدی را بکار می بریم.

 جالب است که آنها قصد ندارند تا طرفدارانشان با ارائه کنترلرهای مختلف به چند دسته تقسیم کنند، اما در حال حاضر این تقسیم بندی با عرضه کنسول های مختلف انجام خواهد شد! علاوه بر این، کنترل های غیر رسمی مختلفی نیز تولید شده اند که خیلی از کاربران سونی مشغول خرید و استفاده از آنها هستند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب