پایان نمایشگاه جیتکس 2016: توجه ویژه به استارت‌آپ‌ها و ایده‌ها

سی و ششمین نمایشگاه GITEX بزرگترین رویداد منطقه ای فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس 2016 عصر روز پنجشنبه 20 اکتبر پس از 5 روز فعالیت مداوم به کار خود پایان داد.

پایان نمایشگاه جیتکس 2016: توجه ویژه به استارت‌آپ‌ها و ایده‌ها

سی و ششمین نمایشگاه GITEX بزرگترین رویداد منطقه ای فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس 2016 عصر روز پنجشنبه 20 اکتبر پس از 5 روز فعالیت مداوم به کار خود پایان داد.

بیشتر از 4 هزار شرکت با حضور در دوبی به معرفی آخرین محصولات خود در شاخه‌های مختلف فناوری پرداختند.این رویداد که مؤثرترین و مهم‌ترین نمایشگاه فناوری در سطح منطقه خاورمیانه است در طی پنج روز برگزاری به معرفی استارت‌آپ‌های مختلفی پرداخت که با ایده‌های فناورانه و نوآورانه خود سعی در جذب مخاطب و از آن مهم‌تر سرمایه‌گذار داشتند.علاوه بر نگاه ویژه جیتکس 2016 به استارت‌آپ‌ها؛ در زمینه‌های دیگری نیز شاهد استفاده از فناوری‌های روز دنیا بودیم. از ساخت خودروهای چاپ سه‌بعدی گرفته تا ترن هوایی با استفاده از واقعیت مجازی.علاوه بر این‌ها؛ پهپادها و واقعیت افزوده نیز در این نمایشگاه حضوری فعال و پررنگ داشتند.

 

اما به جرأت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نمایشگاه امسال حضور استارت‌آپ‌ها از 60 کشور دنیا بود؛ چیزی که تا به‌حال در هیچ نمایشگاه استارت‌آپی دیگری در دنیا دیده نشده است. حدود 410 استارت‌آپ در دوبی حضور داشتند.شعار نمایشگاه امسال؛ 'Re-Imagining Realities' بود که هدف از آن؛ تغییر و حرکت به سمت دنیای دیجیتال بود. دنیایی که می‌تواند با ایده‌های ناب باعث تغییر و تحول اساسی در زندگی انسان‌ها شود.هم‌چنین در این نمایشگاه شاهد برگزاری همایش‌های متعدد با حضور سردمداران صنایع بودیم که  بحث‌های طولانی و مفیدی در زمینه‌های مختلف مطرح کردند. این صنایع شامل مارکتینگ؛ بهداشت و درمان؛ مالی؛ شهرهای هوشمند؛ آموزش و انرژی بود.

سامسونگ با ایجاد بزرگ‌ترین تجربه 4D داخل محیط بسته توانست یک رکورد جهانی را به‌نام خود ثبت کند و پاناسونیک هم بالون‌های بدون سرنشین را معرفی کرد که می‌تواند در رویدادهای عظیم و بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد.جیتکس 2016 روز پنجشنبه 29 مهر برابر با 20 اکتبر به کار خود پایان داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب