توخل: اعتراف می‌کنم خوش شانس بودیم

توماس توخل، سرمربی جوان دورتموند اعتراف کرد که تیمش با خوش شانسی موفق به کسب 1 امتیاز از دیدار امروز شده است.

توخل: اعتراف می‌کنم خوش شانس بودیم

عصر امروز دورتموند در حالیکه تا دقیقه 70 با 2 گل اختلاف از اینگول اشتات عقب بود، در نهایت با گل ثانیه های پایانی پولیسیچ بازی را به تساوی کشاند.

 

توخل گفت: "باید اعتراف کنم که کمی خوش شانس بودیم اما نباید فراموش کرد که ما از بازیکنان جوان زیادی در ترکیب استفاده می کنیم. این بازیکنان جوان در حال کسب تجربه هستند و باید در تیم زیر 21 سال دورتموند بازی کنند و در شرایط عهادی، در لیگ قهرمانان و بوندس لیگا از این بازیکنان استفاده نخواهد شد. البته امیدوارم بتوانیم از ابتدا نمایشی همانند نیمه دوم ارائه دهیم که شاید انتطار زیادی باشد".

 

 

 

 

همچنین کریستین پولیسیچ که در دقیقه 91 بازی را به تساوی کشاند در رابطه با این بازی گفت: "بازی بسیار هیجان انگیزی بود و علیرغم تلاش ما برای کسب 3 امتیاز، خوشحالم که این دیدار به این شکل به پایان رسید. ما بازی را خوب آغاز نکردیم و آنها در نیمه اول حاکم توپ و میدان بودند اما ما در نهایت قدرت خود را به حریف تحمیل کردیم. البته شاید ما لایق هیچ گونه تبریکی برای این نتیجه نباشیم زیرا در نیمه اول در سطح استاندادرهای بوندس لیگا بازی نکردیم".

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب