افزایش فروش بی سابقه تبلت‌های سرفیس مایکروسافت در بازار

بر اساس جدیدترین گزارش مالی مایکروسافت، فروش محصولات سری سرفیس این کمپانی در بازار با افزایشی 38 درصدی در مقایسه با سال گذش

افزایش فروش بی سابقه تبلت‌های سرفیس مایکروسافت در بازار

بر اساس جدیدترین گزارش مالی مایکروسافت، فروش محصولات سری سرفیس این کمپانی در بازار با افزایشی 38 درصدی در مقایسه با سال گذشته همراه بود.

در این گزارش که رسماً توسط ردموندی های منتشر شد، آمده است که شرکت تحت هدایت ساتیا نادلا توانست در سه ماهه گذشته میلادی، 926 میلیون دلار درآمد از کسب و کار فروش سرفیس های خود به دست آورد و این در حالیست که این میزان در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته، برابر با 627 میلیون دلار عنوان شده بود.در حال حاضر، سهم قابل توجهی از این بازار در اختیار آیپدهای اپل است اما رشدی که مایکروسافت توانست در فروش سرفیس های خود تجربه کند، به هیچ عنوان در آیپدهای اپل مشاهده نشد. بر اساس آخرین گزارش ها، اپل توانست حدود 4.9 میلیارد دلار از تجارت آیپدهای خود به دست آورد که در مقایسه با درآمد 4.4 میلیارد دلاری این کسب و کار در سال گذشته، افزایش فروش 11 درصدی را نشان می دهد.


گفته می شود که مایکروسافت موفقیت خود را در فروش سرفیس، مدیون دو محصول است که عبارتند از سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک. دو دستگاهی که به لطف مشخصات فنی قابل قبول و طراحی چشم نواز خود، با استقبال قابل توجهی از سوی خریداران همراه شدند.
البته برخی گزارش ها نیز حاکی از این است که این غول نرم افزاری دنیا، قصد دارد تا در آینده ای نزدیک، سری جدید محصول سرفیس خود را رونمایی و روانه بازار کند. گفته می شود که این مراسم در هفته آینده برگزار خواهد شد و برای فصل تعطیلات سال نوی میلادی به دست علاقه مندان خواهد رسید.


با این حال، اپل هفته آینده گزارش مالی خود را منتشر خواهد کرد که در این گزارش، اطلاعات کامل تری در خصوص جایگاه محصولات متعلق به این دو سری در بازار، به دست خواهد آمد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب