خدمات ویژه گوگل برای تلفن‌های همراه

شرکت گوگل در برنامه‌های خود قصد دارد تا نتایجی کاملا مستقل را برای جست‌وجوهای انجام شده توسط تلفن‌های همراه در موتور جست‌وجوی خود را به آنها ارائه نماید.

خدمات ویژه گوگل برای تلفن‌های همراه

شرکت گوگل در برنامه‌های خود قصد دارد تا نتایجی کاملا مستقل را برای جستجوهای انجام شده توسط تلفن‌های همراه در موتور جستجوی خود را به آن‌ها ارائه نماید.در حال حاضر بدون شک می‌توان موتور جست‌وجوی گوگل را به‌عنوان برترین موتور جست‌وجوی جهان به‌حساب آورد.

این موتور جست‌وجو بر روی پلتفرم‌های مختلف با عملکرد یکسانی همراه است و به همین دلیل نیز به نظر می‌رسد که گوگل به فکر برنامه‌ای برای تخصصی سازی این نتایج افتاده است.بر اساس برنامه‌های گوگل در طول چند کاه آینده شاهد عرضه ساختاری منحصربه‌فرد برای دریافت نتایج جست‌وجو خواهیم بود که بر اساس آن کاربران می‌توانند داده‌های دریافتی را بر اساس دستگاه مورداستفاده تفکیک کنند.

به‌ این‌ ترتیب اگر عبارتی را در موتور جست‌وجوی گوگل بر روی کامپیوتر خانگی خود جست‌وجو کنید و همان عبارت را در تلفن همراه خود در موتور گوگل وارد سازید، لیست متفاوتی از نتایج را دریافت خواهید کرد.البته این امر به معنی این نیست که کاربران تلفن‌های همراه متضرر خواهند شد بلکه دقیقا برعکس این موضوع در حال رخ دادن است و با عرضه این سیستم جدید، جست‌وجوی با تلفن‌های همراه به اولویت نخست و کامپیوترهای خانگی به اولویت دوم به‌روز بودن بدل خواهند شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب