برنامه‌های پاناسونیک برای آموزش دانشجویان در جیتکس2016

در آخرین روز نمایشگاه جیتکس 2016؛ شرکت پاناسونیک میزبان دانشجویانی از دانشگاه‌های مختلف امارات با هدف پرورش دادن ذهن آن‌ها در زمینه فناوری بود.

برنامه‌های پاناسونیک برای آموزش دانشجویان در جیتکس2016

در آخرین روز نمایشگاه جیتکس 2016؛ شرکت پاناسونیک میزبان دانشجویانی از دانشگاه‌های مختلف امارات با هدف پرورش دادن ذهن آن‌ها در زمینه فناوری بود.این دانشجویان که همگی از فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی و کامپیوتر بودند در غرفه این شرکت در نمایشگاه جیتکس 2016 حاضر شدند و به دیدن از آخرین راه‌کارهای نوآورانه پاناسونیک پرداختند.

آنتونی پیتر؛ رئیس بخش ارتباطات منطقه‌ای این شرکت در این خصوص گفت: بسیار خوشحالیم که می‌بینیم این دانشجویان تا این اندازه علاقه دارند تا با آخرین محصولات ما و نحوه کارشان آشنا شوند.ذهن‌های جوان در این منطقه توانسته‌اند به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنند و پاناسونیک به‌عنوان شرکتی که در زمینه فعال کردن فناوری شهرت دارد مفتخر است تا الهام‌بخش نسل بعد از افرادی باشد که سرشار از ایده‌های نوآورانه و کارآفرینانه هستند.پاناسونیک در نمایشگاه امسال راه‌کارهای زیادی را در شاخه‌های مختلف معرفی کرد. آن‌ها از این رویداد هم به‌عنوان پلتفرمی به‌منظور نمایش فناوری‌های خود برای استفاده در کسب و کارها استفاده کردند و هم دانش‌آموزان را با آخرین فناوری‌های روز دنیا آشنا کردند.

نمایشگاه جیتکس 2016 روز پنج شنبه 29 مهر برابر با 20 اکتبر به کار خود پایان داد. #جیتکس2016 دبی طی روزهای یکشنبه 25 تا پنجشنبه 29 مهر 1395 هجری شمسی برابر با 16 تا 20 اکتبر 2016 میلادی مصادف با 14 تا 18 محرم الحرام 1438 هجری قمری در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات برگزار شد.

منبع :