بغلانی: از سد پرسپولیس هم عبور می‌کنیم

پنالتی زن تیم صنعت نفت آبادان می‌گوید این تیم در برابر تراکتورسازی، سپاهان و استقلال به امتیاز رسیده است و به این ترتیب می‌توانند در مقابل پرسپولیس هم بایستند.

بغلانی: از سد پرسپولیس هم عبور می‌کنیم

حسین بغلانی در رابطه با پیروزی صنعت نفتی ها در مقابل حریف تبریزی می گوید: ماشین‌سازی تیمی است 80 درصد بازیکنانی که در آن حضور دارند مانند پیام صادقیان، آندو تیموریان، محمد نصرتی و ... جزو بهترین‌های فوتبال ایران هستند. کاپیتان سابق و فعلی تیم‌ملی در آن حضور دارند. بازی‌های این تیم را همیشه دنبال کرده‌ام و خوب می‌دانم که آنها با هدف سه امتیاز در این دیدار مقابل ما قرار گرفتند. از طرفی رسول خطیبی مربی جوان و با سابقه تبریزی ها هم هدایت این تیم را برعهده دارد ولی ما در مقابل این تیم خوب تبریزی با برنامه ظاهر شدیم و در نهایت توانستیم بازی را با نتیجه سه بر صفر به نفع خودمان کنیم.

 


او ادامه داد: ما تیم‌های تراکتورسازی، سپاهان و استقلال را متوقف کردیم و قطعا از سد پرسپولیس هم گذر خواهیم کرد. ما به هدف گل نخوردن به میدان می‌رویم و بعد شرایطی را فراهم خواهیم کرد که گلزنی کنیم. اگر در این بازی بردی کسب نکنیم قطعا تمام تلاشمان را برای کسب یک امتیاز به کار خواهیم بست. نفت بازیکنان جوان و پرتلاش بسیاری دارد که در دیدارهای گذشته به حریفان ثابت کرده‌اند که می‌توانند حرفی برای گفتن در لیگ‌برتر داشته باشند.

 


بغلانی در رابطه با به ثمر رساندن پنالتی های تیم صنعت نفت گفت: پنالتی زدن واقعا کار آسانی نیست و گل شدن یا نشدن‌اش همیشه همراه با استرس بوده است. شما اگر از مهاجمان بپرسید پنالتی‌زنی سخت است یا گلزنی؟ آنها می‌گویند که پنالتی زدن از گل زدن یا حتی تک به تک شدن با حریفان سخت‌تر است. خیلی از بازیکنان بزرگ دنیا پنالتی خراب می‌کنند و این یک موضوع طبیعی است. هر زمان پشت توپ می‌ایستم تا پنالتی را تبدیل به گل کنم از خداوند مدد می‌خواهم که خدا را شکر در هر دو بازی استقلال و ماشین‌سازی هر دو پنالتی‌ای که میلاد جهانی گرفت را تبدیل به گل کردم.

 


او در رابطه با ادامه کار این تیم و حضور در بین تیم های بالای جدولی گفت: صحبت درباره مدعی بودن یا ماندن در رتبه‌های بالایی جدول زود است. با وجود آنکه ما نباید توقع مردم آبادان را از خودمان بالا ببریم، با 9 تیم تا به امروز بازی کردیم و تا حدودی شناخت نسبی از شرایط لیگ‌برتر پیدا کرده‌ایم اما اینکه بگویم جزو مدعیان بالای جدولی و کسب سهمیه هستیم، نه به هیچ عنوان این را تایید نمی‌کنم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که در جدول به رتبه پنجم و ششمی برسیم. این صحبت را آقای دست‌نشان هم همیشه در تمرین انجام می دهند، خوب بازی کنید و به هیچ چیز توجه نکنید اما توقع دیگران را هم از آبادان بالا نبرید.

  • حسین بغلانی

  • صنعت نفت آبادان

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب