ویژگی مخفی در دستیار گوگل فراهم کننده امکان بازی برای کاربران

دستیار گوگل از اهمیت بسیار بالایی برای این شرکت برخوردار است، چرا که در روزهای گذشته بارها نام آن را در خبرهای مختلف شنیده ایم.

ویژگی مخفی در دستیار گوگل فراهم کننده امکان بازی برای کاربران

دستیار گوگل از اهمیت بسیار بالایی برای این شرکت برخوردار است، چرا که در روزهای گذشته بارها نام آن را در خبرهای مختلف شنیده ایم. این دستیار فعلاً قرار است فقط در انحصار گوشی های پیکسل باشد،تا زمانی که گوگل تصمیم به عرضه آن بر روی اکوسیستم های دیگر بگیرد.

 به تازگی اعلام شده که یک ویژگی مخفی در دستیار گوگل موجود در گوشی های پیکسل و پیکسل XL قرار داده شده که اگر علاقه مند به انجام بازی باشید، قطعاً توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.به گزارش Ars Technica، تنها کاری که صاحبان گوشی های پیکسل و پیکسل XL باید انجام بدهند این است که دستیار گوگل را باز کنند و جمله «I’m Feeling Lucky» را به زبان بیاورند تا بازی شروع شود. همان طور که می دانید جمله «I’m Feeling Lucky»، در صفحه اصلی سایت گوگل نیز به چشم می خورد که با کلیک بر روی آن، با نتایج جستجویی رو به رو می شوید که کاملاً اتفاقی و تصادفی انتخاب شده اند.

این بازی هم که در حقیقت تحت عنوان بازی «Are You Feeling Lucky» شناخته می شود، با یک موزیک متن، واکنش مخاطبان و هم چنین یک میزبان که به صورت اتفاقی شوخی ها و جوک های کوتاه می گوید، همراه است.از خیلی جهات می توان این بازی را شبیه به بازی You Don’t Know Jack برای PC دانست که آن هم به نوعی یک مسابقه تست دانش عمومی محسوب می شود و شخصی که میزبان آن است در بازی دیده نمی شود.

این بازی حتی به صورت چند نفره هم قابل انجام است، به طوری که هر نفر باید سوالی را جواب دهد و در آخر دستیار گوگل برنده را اعلام می کند

منبع :